Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a Beszelgetesek...

Mit gondoltok a Beszelgetesek Istennel c. murol?

Figyelt kérdés
Aki nem olvasta az surgosen potolja :) nagy elmeny. Hogyhogy nem figyeltek meg fel ra sokan ? Akar az ujkor Bibliaja lehetne ! Hiszitek hogy ezt Walsch tenyleg Isten segitsegevel irta le ? Olyan logikus es tiszta a gondolatvezetese, ellentetben a Bibliaval :D

2013. júl. 17. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem olvastam, de biztos nem egy fércmű, aminek legalább 1%-a hatalmas szemét?
2013. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat , azt javaslom adj neki legalabb egy eselyt :) es probalj meg ne negatovan hozzaallni. Mellesleg mar a konyv elejen szo esik errol, hogy valos-e, es meglepodnel, ha elolvasnad :)
2013. júl. 17. 20:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Marmint, meglepodnel ha amagyarazatot elolvasnad. Nagyon tiszta es logikusan felepitett konyv.
2013. júl. 17. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

A Bibliát 2 ezer évvel ezelőtt írták, ezt pedig ebben a században. Azért van különbség. A Bibliának is logikus a gondolatvezetése, csak talán még nem olvastad soha.

Már eleve a cím zavaró. Engem nem érdekel hogy logikusan felépített, a szcientológia is az, és az emberiség legnagyobb hülyesége.

2013. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam,tényleg nagyon érdekes,és okos gondolatok vannak benne.Mindemellett,azt is figyelembe kell venni,amit a végén ír,hogy ezt sem szabad szentírásnak venni,a szerző is csak egy "szűrő" egy önálló entitás,önálló tapasztalatokkal,és gondolatokkal.
2013. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy mikor irtak, az miert befolyasolja a hitelesseget ?
2013. júl. 18. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Láttam filmen 3 éve, tetszett. A Bibliának is logikus a gondolatmenete.
2013. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!