Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztenyek! Ti milyen...

Keresztenyek! Ti milyen "tempoban" haladtok a maganeletetekben?

Figyelt kérdés

Gyakorlo katolikus vagyok, es jelenleg ismerkedo fazisban egy szinten gyakorlo, katolikus fiuval. Az ismeroseim zome nem vallasos, igy naluk nem tudok erdeklodni, ezert szorulok ide, remelem lesz valaki, aki valaszol.

Az erdekelne, hogy "nalatok" milyen gyorsan tortennek a dolgok? Eddig haromszor talalkoztunk, nagyon szimpatikus, kedves es tetszik is, de meg nem szeretnem, ha pl. megfogna a kezem, vagy megcsokolna. A vilagi barataim erre azt mondanak, hogy veszett ugy, de szerintem egyaltalan nem az, mert mint irtam, jol erzem magam vele, es varom, hogy ujra talalkozzunk, de amig erzelmeket nem taplalok valaki fele (amit pedig ennyi ido utan nem szoktam, hisz alig ismerem), addig az effele gesztusok nem esnek jol. Szexualis eletet csak a hazassag utan szeretnek kezdeni, (nem hiszem, hogy ezen o meglepodne, mivel gyakorlo, de errol meg nem beszeltunk) tehat az most nem tema.

A lenyeg, hogy ti, akik betartjatok a vallasi szokasokat, nem gondoljatok, hogy tul lassu lennek?


2013. júl. 25. 15:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem,ez normál tempó,bár nem tapasztalatból írok,mivel én nem vagyok ismerkedős,és szerintem nem is leszek soha.
2013. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, hogy jó volt olvasni a gondolkodásmódodat. Maradj ennél a tempónál szerintem.
2013. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Egyet értek az előttem szólóval.

Ismerkedjetek, Így saját magatokat is megismeritek.


Nem nem lassú, az Udvarlási időszak nem lóverseny.

A házasság egy életre szól, nem 1. évre.


Katy Weaver

2013. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mondta nekem egy nagyon bölcs atya, hogy mindig csak olyan tempóban haladjunk, annyi történjen velünk (mára már jegyesem és köztem), amit a külvilág felé is bátran fel tudunk vállalni mindketten. Az mutatkozzék meg, ahol a kapcsolat éppen tart. Egyáltalán nem vagytok lassúak, és nagyon egyénre szabott minden kapcsolat, bárki bármit mond, úgyis Ti érzitek majd, hogy Rátok vonatkozik-e.


Ajánlok egy blogot a témában: [link]

2013. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt, es Neked utolso, a blogot!
2013. júl. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!