Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hívő embereknél is előfordul...

A hívő embereknél is előfordul pánikroham?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dehogy. Ha jön a roham, gyorsan kéred istent, és ő megemeli a szerotoninszintedet, de ha szépenkéred, a stresszhormonjaidat is hirtelen lebontja. Ekkor a mennybemész.
2013. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért merült ez fel bennem, mert régebben volt néhány pánikroham-szerű rosszullétem, és rájöttem, hogy a legijesztőbb benne az, hogy az ember egyedül van, bizonytalan és nincs aki segítene. Ha valaki szoros kapcsolatban áll Istennel, akkor elvileg ezt nem érezheti - gondoltam én.
2013. júl. 29. 08:18
 13/14 Mulder614 ***** válasza:
Hogy valaki hívő az még nem jelenti azt hogy mentes bizonyos dolgoktól. Sátán most a világ uralkodója és ő még inkább a hívőket veszi célba.
2013. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat segíthet neked, ha szoros kapcsolatban vagy Istennel! De azért ez nem úgy működik, hogy hívő lettem, tehát innentől kezdve nuku pánikroham.

Mondjuk az is lényeges, hogy nálad mi váltotta ki a rohamokat. Ha a "senki sem segít" érzés, akkor ezek tényleg csökkenhetnek, vagy megszűnhetnek, ha hiszed, hogy Isten mindig veled van.

2013. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!