Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mélyen (vagy akár kevésbé...

Mélyen (vagy akár kevésbé mélyen) vallásos, hívő, erkölcsös személyek! Szerintetek mekkora bűn az önkielégítés?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg meddig men(né)tek el lelkiismeret-furdalás nélkül? (Inkább lányok válassza érdekel, és vallást is írjatok, lécci)

2013. aug. 5. 10:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
elnézést, rossz helyre írtam a válaszomat!
2013. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:-D nem baj. Érdekes dolgokat írsz, bár én nem igen értek egyet mindenben. Akkor megírnád melyik témához is szólt a válaszod? S válaszolhatsz erre a kérdésre is, ha gondolod.
2013. aug. 7. 08:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem tudok érdemben válaszolni. Ez mindenképpen felfogás és értelmezés kérdése. Van, aki szerint már házasság előtt is engedett a nemi élet, ha megvan az elköteleződés, mások szerint akármikor, csak félre ne menj. A dogmatikusak szerint sem a szex, sem az önkielégítés nem történhet élvezeti szempontból, tehát a skála nagyon széles. Szvsz. ne ezzel akard meghatározni az életedet, tedd azt, amit gyomorból helyesnek érzel. És kérdezd meg magadtól, hogy hiszel, hitetnek, vagy hinni akarsz, mert ez mind külön kategóriába esik.

Én ateista vagyok, tehát az én véleményem keresztény szempontból kevesebbet ér a bakafingnál :)


A másik téma ez volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__4.. :)

2013. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!