Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire elfogadott a piercing...

Mennyire elfogadott a piercing egy egyházi (katolikus) iskolában?

Figyelt kérdés

Csináltattam egy szemöldök-piercinget jó másfél hónapja. Viszont szeptembertől iskolánkat átvette a katolikus egyház, és édesanyám folyton azt mondja, hogy "Baj lesz, piszkálni fognak, stb."

Szerintem ennyitől még nem válik az ember isten- illetve egyházellenessé. Nagyobb hívőnek érzem én magam, mint az, aki minden vasárnap templomban ül. Miért kellene megszólni a diákot emiatt? Vélemények?



2013. aug. 27. 22:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
54%

Egy valamire való egyházi suliba tilos viselni. Levetetik. Ahogy lemosatják a festéket is, ha a hanyag szülő nem figyel oda, hogy a gyerek dizsinek hiszi z iskolát és talpig sminkben vánszorog be.


És igazuk van.Tegyük hozzá.


A suli suli, vannak szbályok, amit be kell tartani.

2013. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De nem vehetem ki, hiszen pár óra alatt összeforr úgy a helye, hogy visszarakni sose tudom.
2013. aug. 27. 22:28
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

2 Kifogják vetetni-és pár óra alatt nem for be.

Csodálkozom, hogy jó anyád nem kapta már ki. Én azt tettem volna. Bazári majmot később is ráérsz csinálni magadból.

2013. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=qYiQqSPnIas


Ne foglalkozz a bigotakkal.

Nem a külső számít, hanem a belső.

De egyébként sem leszel tőle valami visszataszító lény.

2013. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ettől miért válik valaki tényleg istenellenessé. Nyilván a sátán jelképe, igaz? Remek. Nem vagyok bazári majom, sem r*banc, sem pedig egyéb jelzőkkel illethető személy. Azt hiszem, vagyok annyira jó tanuló, intelligens és hívő, hogy ne ragasszanak rám ilyen szavakat.
2013. aug. 27. 22:35
 6/37 A kérdező kommentje:
Ja és akkor nyilván jóanyám is bazári majom, mert 50 évesen metálos...értem én.
2013. aug. 27. 22:37
 7/37 anonim ***** válasza:
70%

A megszentelt emberi test:Isten temploma. Tetszik-nem tetszik ez van.

A suli meg suli és nem cirkuszi porond.


Semmiféle bigottság nincs. Melóhelyen sem lehet piercieng-el ügyfelekkel foglalkozni. Ki se engedik az ügyfelek közé azt, aki nem tud megjelenni.pl.

2013. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
A Metál-Rockhoz a piercing nm kötelező tartozék.
2013. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem úgy nézek ki mint egy goth, azért ne hasonlíts bohóchoz.
2013. aug. 27. 22:59
 10/37 anonim ***** válasza:
47%

Én azokat a szektákat bírom, ahol öltönyben járkálnak a kiválasztottak.

Az emberek a szokásokat Istenfelé emelik. Szertartások, ceremóniák, okkultizmus, kirekesztés stb.. Ez jellemez benneteket.

Bunkónak fogsz tartani, de mostanában kezdek átszokni arra, hogy mindenkinek sziával köszönök kortól függetlenül.

Elegem van az álszenteskedő külsőségekből, amire rákenik, hogy illem. Azt tisztelem, aki megérdemli. Mindenkihez pozitívan állok. Nem látom sértőnek, ha sziával köszönök egy 90 éves néninek.

2013. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!