Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem kedvelik Adam...

Miért nem kedvelik Adam Lambertöt a vallásos/hívő emberek?

Figyelt kérdés

Eddíg akivel csak beszéltem hívő azt mondta nem szereti, mert vallás igy-meg ugy.


szerintetek? vallásos embereket is kérdezném. az ő szempontjukra is kíváncs vagyok.



2013. aug. 30. 15:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

Azért utálják, mert meleg.


Ez kb ugyanolyan "értelmes" kérdés, mint a 'miért utálják a rasszisták Obamát?' Na vajon!?

2013. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%

Az ilyen embereket minél messzebbre el kell kerülni.Undorítóóóóóóóóóóó!

Nem szeretném ,ha az én gyermekeim valaha is a közelükbe kerülnének,még csak egy levegőt sem szívnának vele sohasem.

Isten ellen való vétek amit csinálnak,az ő irányadó mértékei szerint ez bűn.

Ha azt szerette volna Isten,hogy legyenek melegek akkor teremthetett volna két Ádámot vagy két Évát.

Személy szerint engem a hányinger kap el ha meglátok egy ilyen embert,és legszívesebben jól elzavarnám a fészkes fenébe.

De nem alacsonyodok le az ő szintjére ,inkább szóba sem állok vele.

De azért van nekik felvonulás meg minden hülyeség...!

Csodálatos példát mutatnak a gyerekeknek,hogy milyen egy normális család.

Aztán meg szerencsétlen gyerek kérdezheti meg majd idősebb korában magától,hogy:most kit válasszak magam mellé páromul?,mert nem tudja eldönteni,hogy férfi létére férfit vagy nőt válasszon.

De majd az Isten megítéli a megfelelő időben őket,és ha "szerencsénk " lesz fogjuk látni,hogy,hogyan mennek az ilyen emberek a "LEVESBE"!!

2013. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

gyűjtött az afrikai gyerekek számára pénzt a 29. szülinapján. az egyik legtöbbet jótékonykodó sztár, ez ugye nem rossz dolog.

a mostani turnéján csók nem volt, tényleg csak ennyi:

http://www.youtube.com/watch?v=8Zz3QFPC6o0


mondjuk lehet én is hibás vagyok hogy nem szeretik a vallásos ismerőseim. nekem Adam olyan mint nekik Isten.

2013. aug. 31. 09:24
 14/24 anonim válasza:
48%

Először is..Adam Lambert-e..xd

Másodszor,ha ismernéd Adamet..tudhatnád milyen..spirituális,és ezt nem is szégyelli kimondani.

Én imádom őt!

2013. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
én nem ismerem?
2013. aug. 31. 21:12
 16/24 A kérdező kommentje:

Először is Lembörtnek ejtik. ha ismernéd legalább a nevét ki tudnád ejteni.

2. tudom hogy spirituális, de nem épp vallásos, inkább ilyen horoszkóp és egyéb dolgok. amiket a hívők szintén pogány dolognak tartanak. jobb lett volna ki sem írnod ide.a régi myspace profilján atheisának jelölte be magát. (ha kicsit olvasnád a hivatalos oldalát tudnád)

3.én is imádom, sőt még a csizmája talpát is szívesen tisztára nyalnám, megtiszteltetésnek venném!

2013. aug. 31. 21:21
 17/24 anonim ***** válasza:
36%

Hát komolyan mondom ti nem vagytok normálisak.

Nem csak a homoszexualitást ítéli el az Isten ,hanem a spiritizmust is.

Sőt a bálványimádást is megfogja ítélni az Isten,mert ugye azt írtad,hogy neked olyan ő,mint másnak az Isten.

Hát drága kérdező ez bálvány imádás.

Az,hogy gyűjtött az afrikai gyerekeknek,a bűnét nem törli el.

Gondolom azért szeretitek ezt a b.... gyereket,mert ti is hasonló beállítottságúak vagytok szexuálisan.

Akkor ti is mentek abba a bizonyos levesbe,majd amikor Isten megítéli az embereket!


Nagyon sajnállak titeket!

2013. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
mert heterok nem szerethetik?? sok hetero szereti. én is.
2013. aug. 31. 22:55
 19/24 Sowilo ***** válasza:
82%

Azért, mert a keresztények meg vannak róla győződve, hogy rá kell mindenkire erőltetniük a vallásukat. Tisztelet a kivételnek - nekik viszont nagy tisztelet. Külön felfordul a gyomrom azoktól a szövegektől, amikor a keresztények konkrétan sajnálni kezdik azokat, akik más vallást követnek, vagy nem követnek vallást, mivel meg vannak győződve róla, hogy amit a bibliában írnak, igaz. Lehet hogy az, de lehet, hogy nem. Bizonyítékot inkább az utóbbira tudnék írni sokat, de azt hagyjuk. Az lenne a követendő példa, ha mindenki magában követné a saját vallását, és nem tukmálná rá másra, nem nézne le senkit, aki más életet él. De ez csak egy szép álom, az emberiség nagy része sajnos még nem rendelkezik ilyen szintű intelligenciával. "A vallás olyan, mint mikor egy férfinek van egy pénisze. Nem baj ha örül neki, és büszke rá, de ne hangoztassa mindenhol, ne akarja hogy mindenkinek legyen, és ne nyomja le a gyerekem torkán!"


A homoszexualitás természetes, mivel jelen van az állatvilágban is. Most jöhet a "há' de mi emberek vagyunk vazze" szöveg, de aki kijárta az általános iskolát, tudja, miért hülyeség ez az érv. Nem tehet róla senki, a hajlam sokakban megvan alapból, aminek az elfojtása szinte mindig rettentő komoly lelki bajokkal jár. Ismerek nem egy "exmeleget", hát mit ne mondjak... Aki valami ókori felfogás szerint a természetes hajlamok kiélését bűnnek veszi, az akkor ne tegye, és el van intézve. Ne ítéljen el senkit, aki máshogy tesz. Rossz példát mutatnak a gyereknek? Akkor a szülő nevelje a gyerekét úgy, ahogy jónak látja. Akkor is elképzelhető hogy meleg lesz, ha soha életébe nem lát meleget, és heteronak nevelik. Akkor az ilyenek kitagadják, vagy mit csinálnak?


A spiritizmus nem ilyen horoszkópos marhaságokat jelent. Nem tudom, ez az énekes mennyire veszi komolyan, de ez nem olyasmi, amiben hinni kell. Ez valós dolog, tény, hogy bioenergia létezik. Nézz utána alaposan, kérdező, aztán a kvantumfizikának is, hogy meggyőződj, be vannak a dolgok bizonyítva. Egyébként keresztény szemszögből nézve, ha mindent az istenük teremtett, nyilván ezt is. És ugye "minden amit alkotott, jó". És ezt aláírom. A spiritizmus egy csodálatos dolog, amit elképzelni sem tud az, aki nem tapasztalta meg. A saját lelked fejlesztéséről van szó, nem holmi babonákról. Hogy a rákba lehet ez bűn bárki szerint is?


Ennyit szerettem volna hozzá fűzni. Kérdező, szerintem ezt is gondold át, a többi válasz mellett. Én egyébként nem vagyok meleg, csak felvilágosultabb a gondolkodásom mint holmi hülyéknek. A keresztényekkel sincs bajom, csak egy részükkel, akikre akad itt bőven példa.

2013. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez szép válasz! igazad van. A horoszkópok, csillagjegyek is érdeklik Adamet, és más spirituális dolgok, de csak azért pont a horoszkópot emeltem ki, mert van egy olyan tetoválása, (és hogy Adam nem vallásos ként spirituális és ez az egyik válaszolónak szólt.)
2013. szept. 2. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!