Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem kedvelik Adam...

Miért nem kedvelik Adam Lambertöt a vallásos/hívő emberek?

Figyelt kérdés

Eddíg akivel csak beszéltem hívő azt mondta nem szereti, mert vallás igy-meg ugy.


szerintetek? vallásos embereket is kérdezném. az ő szempontjukra is kíváncs vagyok.



2013. aug. 30. 15:00
1 2 3
 21/24 Sowilo ***** válasza:

Hát, nem hallgatom a ezt a Lambertet, de ha komolyan veszi a horoszkópot, tuti csak pózerkedésbő "spiritualizál".


A horoszkópoknak tulajdonképpen ugyan az a lényege, mint a Woodoo átkoknak. Ott a pap elvégzett egy rituális bohóckodást, és megátkozta az illetőt pl azzal, hogy a fejére fog esni valami. Ha az illető hisz a woodooban, akkor ezzel a tudatalattijára lehet hatni. El akarja kerülni hogy bármi is a fejére essen, de tudat egyre jobban úgy fogja az életét alakítani, hogy a fejére eshessen. Pl valamiért aznap a romos házakkal teli utca lesz neki a szimpatikusabb hazafele menet, stb.


A horoszkóp ugyanezen az elven működik. Elhiszed, és tudat alatt törekedsz rá, hogy bekövetkezzen. Placebó hatás, semmi spiritualitás.

2013. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Amúgy a vallásos ismerőseimnek semmi spirtualizmust nem említettem, tehát ők ezt nem tudják.
2013. szept. 2. 20:09
 23/24 Sowilo ***** válasza:
Homofóbok, nem kell velük foglalkozni.
2013. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
alapítványoknak*
2013. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!