Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden ellenszenv nélkül!...

Minden ellenszenv nélkül! Jehova Tanúi miért állítanak meg utcán, mikor látják, hogy sietősen megy a buszhoz? És még ők flegmáznak velem!

Figyelt kérdés

Reggel sietek a buszhoz, szembe jön két öreg nő, megállítanak, letegeznek(! 24 múltam !) és elkezdték nekem nyomtani, hogy nem fogok csalódni a vallásukban, kezembe nyomtak 1 szórólapot, Jézusról írnak benne ilyen mesés kis nem tudom mi, és elkezdték kérdezgetni, hogy hiszek-e Istenben, meg minden. Mondtam nekik, hogy "elnézést, kezicsókolom, sietek, nem érek rá elbeszélgetni!" de erre, "jójój, 5 percet csak tudsz szánni Istenre!"


Mi? Maga Isten állt előttem? Bakker! Miért nem kértem tőle világ békét, vagy olyan dolgot, ami segíti az emberiséget! Ezt sosem bocsájtom meg magamnak!


És elkezdtek velem flegmázni, hogy ilyen a mai fiatalság, ők megállítottak egy jó hírt közölni velem, meg kedvesek voltak, én meg tiszteletlenül le akarom őket rázni!


Na erre mondtam volna valamit, de ekkora nem húztam fel magam, inkább hátra fordultam, és siettem tovább a buszhoz!


Miért kell nekik zargatni az embert, ha látják, hogy az ember siet valahova? Még ha a parkban ücsörögtem volna, és oda jöttek volna beszélgetni, akkor ok, de így?



2013. szept. 12. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Az ő értelmezésük -és persze az Új Világ Ferdítés/Őrtorony páros szerint- az van a Bibliában, hogy mindenkit beszéljenek rá a csatlakozásra.
2013. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Így terjesztik az Igét!
2013. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon ráérnek...
2013. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Minden Jehova Tanúja vagy rozzant vénasszony,vagy cigány,vagy egy nyeszlett fiatal,de mindegyikre jellemző az egészségtelen testalkat,elhízás..messziről látszik mindegyiken,hogy sosem sportolt. Nem találkoztam még egészségtől kicsattanó,igazi életvidám meseterjesztővel,pedig sokat láttam már. A szemükben pedig az "önmagával elégedett,boldog önmegtévesztés lángja lobog".
2013. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Bocs,a pocakos ötvenes bátyókát kihagyta.
2013. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Én megmondtam volna nekik, hogy azért sietek, mert elkések a szokásos csütörtöki sátánista, ember- és véráldozattal egybekötött szertartásról. :)

Akkor tuti békén hagynak.

2013. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

#4 Egyetértek veled, teljes mértékben, nagyon jól leírtad őket. :D

Nálunk egyetlen dolog másképp van velük kapcsolatban, mégpedig azok a cirkáló fajták. Nálunk kettesével járnak, egy fiatal, meg egy öreg mindig. Olyan kiskastély van nekik ide rittyentve, hogy még recskázni is oda járnak szerintem. Mikor épült, gondoltam milyen klassz kis lakás készül itt, aztán rányomták a márványtáblát, hogy Jehova Tanúi Királyság (!!!) Terme. Mert ők az uralkodók? :D

2-3 naponta ott vannak minden késő délután, szóval a sport meg van, mert legalább ez rendszeres testmozgás náluk, hogy fáradnak oda elmenni és hallgatni a b*romságokat.

2013. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Ne foglalkozz félcédulás eszelősökkel,arra hajtanak,hogy megutálja őket a világ,mert akkor beteljesedni látszik az Isteni jóslat,hogy ők a kivetettek,meg mindenki utálja őket.Mindent maguknak köszönhetnek.Ennyi eszük van.
2013. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, én mindig lerázom őket fél perc alatt. Vagy süketet játszom és továbbmegyek, vagy megmondom, hogy nem érek rá. Lekopnak, mint a kosz. Uez vonatkozik csövesekre, greenpeace-esekre, adománygyűjtőkre.Túl drága az időm ahhoz, hogy megraboljanak.
2013. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy múltkor szóba egyedtem néhánnyal, valami világtalálkozón voltak, és a velem lévő kutyáimról kérdezgettek. Meglepően normálisak voltak, lehet, hogy csali volt:D
2013. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!