Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Folyamatos véget nem érõ balszerencse üldöz már nagyon régóta ès ami a legrosszabb hogy a terveim sajnos folyamatosan nem sikerülnek bármit is teszek szerencsétlen vagyok a párkapcsolati életemben anyagi helyzetemben ês nem jó az egészségem sem.Ez már feltûnt sok embernek hogy abszolút nem sikerülnek a vágyaim terveim stb.

2013. okt. 6. 19:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam itt irok mindenkinek választ.

Kezdenén azzal hogy megtértem és próbálok Istennek tetszõ módon élni és az életemet teljesen rábíztam és neki adtam a szívem

Imádkozni is rendszeresen szoktam valamint rendszeresen járok templomba és bibliatanulmányozó körbe és imaközösségbe is.

Imáim igenis köszönettel kezdõdnek vagyis hálát adot Istennek azért amit értem tett és hogy velem van és segít nekem de a kérés csak utolsóként hangzik el mert Isten szerintem nem kivánságteljesítõ szökõkút stb.ezt ti is értitek

A terveim nem olyanok amik ne tetszenének Istennek hiszen nem pénzre hatalomra és egyebekre ácsingózom hanem csak egy normális életre amiben nincs ilyen sok balszerencse és sikertelenség mert most nem merek álmodnieg tervezni mert pont az nem teljesül sõt:(((((

Nem vagyok akaratos sem de nagyon elegen van már ebbõl éppen ezért irtam ide a kérdésemet nem pedig az ezotéria körbe a Sátán "cimboráihoz" meg a flúgosokhoz meg a hitetlenekhez persze.

Ha tudtok segíteni kérlek irjatok privát üzenetet.Elõre is köszi...

2013. okt. 7. 15:49
 12/14 Szeressük egymást ***** válasza:
Ne keresd és ne imádd Istent olyan helyen, ahol tárgyakkal akarják Őt közvetíteni, mert ott nem áldás száll rád.:-)
2013. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát igen.. az is lehet hogy nem jó vallási közösségben veszel részt, kérd Istent arra is,hogy mutassa neked a helyes utat ahhoz, hogy az Ő ösvényeit járd.
2014. jan. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok,hogy hogy alakul az életed mióta feltetted a kérdést?
2014. jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!