Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miélrt nem szeretik a sátánist...

Miélrt nem szeretik a sátánistákat?

Figyelt kérdés

Holott őket soha nem is említik a médiában. Ha csinálnak valamit néha, akkor elkapja őket a rendőrség. De csinál rossz dolgokat akárki, pl: romák, magyar emberek is, kutyák is (harapnak).


A sátánistákról még sohasem hallottam, vagy olvastam, hogy összejövetelekre, egyházakba játnak, mint a keresztények.


Inkább a keresztények azok, akiket mutat állandóan a média, ők mozognak mindig.


Szerintem inkább a kereszténységtől, és az egyháztól kellene tartanunk, mert ők tudnak megmozdulásokat rendezni, millió és millió embereket összetömöríteni egy

csoportba.


Nem vagyok sátánista egyébként.


Csak nagyon haragszanak a sátánistákra és meg akarják őket nagyon állítani. De mi okból?



2013. okt. 22. 21:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismerik őket és félnek tőlük.
2013. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Egyébként azért nem érted, mert neked és nekem teljesen mást jelent a keresztény és a sátánista kifejezés.


A keresztények a sátán alatt a Bibliában szereplő lényt értik, aki nem éppen kedveli az embereket és Istent.

Keresztény pedig nem attól lesz valaki, mert lelocsolják vízzel, vagy baromságokat prédikál erőszakosan....

2013. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
2013. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

"Keresztény pedig nem attól lesz valaki, mert...

...baromságokat prédikál erőszakosan...."


Így van, ezért kell Jézus szavai szerint prédikálni/tanítani és arra buzdítani mindenkit, hogy forduljon Ő hozzá és, hogy tartsák meg az Ő parancsolatait.

2013. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
2013. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Keresztény rock (mert létezik ilyen is):

http://www.youtube.com/watch?v=uGcsIdGOuZY

2013. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Jönnek már a "Nem úgy van az, ahogy te állítod" sorozatok!

Ezért nem kérdezek én soha de soha többet senkitől! Majd ezután magamban megtartom a kérdéseimet.

2013. okt. 22. 22:17
 8/37 anonim ***** válasza:

Én mikor megkedvelek valakit, nem azért kedvelek meg, mert ateista, keresztény, buddhista, stb.

Nem gyűlölöm a sátánistákat és a keresztényeket sem. Én a vallásukat gyűlölöm, mert szerintem a vallás csak azért van, hogy néhány nagykutya megtömje a zsebét az emberek hiszékenységéből.

2013. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Hát Kedves Kérdező:


Jézus szerinted mit gondol erről?

Már maga az a kifejezés,hogy Sátánista, ellenséges érzületet vált ki azokban amit a jelentése takar.

Sátán, Isten egyik Lázadó angyala, aki miatt az emberiség halott állapotban van és olyan dolgokra csábítja, mint a függetlenség szelleme.

Ugyan hogyan lehet "szeretni" azokat, akik az élet ellenségének támogatásában vesznek részt, és Őt imádják, neki engedelmeskednek, az élet forrása, Jehova helyett?


Sátánt pedig emberi törekvés, nem fogja megállítani, mert Ő nem ember.

Őt csak Jehova, és Jézus tudja megállítani, és ebbe sem folynak bele a keresztények, mert hatalmuk nincs hozzá,


Isten ilyen utasítást nem adott semmilyen embernek sem.

Nem veszik komolyan, hogy Sátán magasabb rendű lény kár vele kikezdeni.Amúgy is haragszik és a dühe csak fokozódik, ahogy a pusztulása közeledik.



Az igaz keresztények pedig nem szerveznek megmozdulásokat, mert nem e világ részei ők, ahogy Jézus sem engedte, hogy királlyá tegyék, mert az Ő királysága nem e világból való.

Így a keresztények semlegesek háború idején, és nem szolnak bele az emberi politikai, és egyéb világi ügyekbe, mivel ennek a világnak Sátán az Istene, és ezeket a tényezőket, mint a Politika, és a sok kitalált világ vallások az Ő agy szüleményei, valamint a korrupt kereskedelem, és még sorolhatnám.

Ebből is látszik hogy az emberek még mindig nem értik meg a jelenlegi helyzetet, és a sötétségben tapogatóznak tovább.


Katy Weaver

2013. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Kedves hjam1029!


Téged sokszorosítani kellene :P

2013. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!