Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők, a DMT élményekről mi a...

Hívők, a DMT élményekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Dimetiltriptamin, amely egy hallucinogén szer és állítólag olyan erős pszichotikus drog, hogy különböző lényeket, és más dimenziókat látnak, élnek át a legtöbben fogyasztása után. Van aki hiszi, hogy ez a Sátán eszköze??
2013. nov. 2. 21:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mit láttál Lost???
2013. nov. 2. 22:42
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom elmondani, de rossz volt. Úgy indult, hogy mindenféle beszédet kezdtem hallani, különböző hangokon a fejemben.

Aztán olyan félig álom, félig valóság állapotban történtetek az események. Tudtam, hogy álom, de az érzelmek igaziak voltak.

Próbáltam kiabálni, hogy felébredjek belőle, de nem bírtam.

És folyamatosan úgy éreztem, mintha valami nyomna lefelé a mellkasomnál. 8nem volt annyira ijesztő, de akkor is rossz volt) Aztán gondoltam, hogy úgyis álom legyen bármi és elkezdtem irányítani. Valahogy sikreült visszatérnem :D


Persze ez csak alvászavar (igaz, rohadt jókat szoktam aludni). Csak az ébredés a rossz.

Szokott olyan is lenni, hogy úgy érzem kiesik az ágy alólam.


Persze ez alvás előtt történt, így nem mondható hullucinációnak. De imádkozás közben szokott ilyesmi történni.

2013. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Múltkor arra keltem fel egy ilyenből, hogy az ablakot bevágta a szél :D

De ez már scifi...Csak szereti az ember különlegesnek érezni magát :D

Ennyi az ezotéria kényege is. Kitalált marhaság.

2013. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Tipikus alvásparalízis, velem is volt többször... hittől függetlenül hasonló játszódik le...
2013. nov. 2. 22:53
 15/22 anonim ***** válasza:

Igazából kiszeretném próbálni, hogy milyen nem alvás alatt hallucinálni, mert nem hiszek benne.

Ma is vannak emberek, akik nem látnak túl magukon és teljesen elveszi a babona az eszüket....

Vagy előhozza a drog az igazi énjüket.


A sátán eszköze attól lehet valami, hogy negatív irányba terel téged. De én nem hiszek abban, hogy démonok csinálják.

Mi tesszük ezeket. A sátán csábítására.

De csak az hallgat a sátánra, aki egyetért vele. Lepaktál vele és egy lesz vele. (szabad akaratból).

2013. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges kipróbálnod... hívő keresztényeknek amúgy is tiltott, szóval sajnos hagyd meg nekem :D Nálatok is van hasonló dolog és még drog se kell hozzá.. a betöltekezés ..
2013. nov. 2. 23:05
 17/22 anonim ***** válasza:

Na az szerintem meg csak megjátszás. (katolikusoknál nincs ilyen) Lehet nem tudnak kezelni valamilyen hirtelen érzést...

Pl. amikor nagyon boldog vagyok, rögtön felteszem a depressziós metál zenéimet, mert nem bírom.

2013. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyszer viszont amikor templomot változtattam és egy nagyon király paphoz kerültünk a régi álszent helyett, akkor én is éreztem valami jót, amikor hallottam hogyan és miket prédikál. De nincs ebben semmi varázslás.
2013. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Fura egy keresztény vagy te...eléggé ambivalens érzéseid vannak :D..
2013. nov. 2. 23:10
 20/22 anonim ***** válasza:

"Te tudsz ilyen cuccot szerezni?"

Erre mondják azt, hogy a google a barátod:

[link]

Parancsolj! :)

Én nem élnék ilyennel. Inkább természetes meditáció rávenném a tobozmirigyemet, hogy termeljen DMT-t.

Ne állj át a sötét oldalra! :D

Tudom, hogy nem azon múlik valami, hogy jó vagy rossz, hogy mi a neve: pl. szeretet vagy gyűlölet hanem azon, hogy mire használod a szeretet is lehet rossz ha rosszkor használod és a gyűlölet is lehet jó ha jókor (mondjuk egy sorozat gyilkos ellen). De valami oka csak van, hogy a Jobb kezes vallások a nehezebb utat követik.

Szerintem:Szenvedéssel jön meg az igazi bölcsesség.

Lásd Jézust a kereszten

2013. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!