Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ugye nincs itt olyan keresztén...

Ugye nincs itt olyan keresztény, aki szerint túlnépesedés van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 23:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Túlnépesedés van, de mi köze ennek a valláshoz?
2013. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az, hogy vallásos ember szerény véleményem szerint nem jöhet ilyen életellenes dumával.
2013. nov. 12. 00:04
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
Én keresztény vagyok, szerintem nincs túlnépesedés, elférünk a földön bőven.
2013. nov. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Majd lesz, és vele együtt rengeteg probléma.


1800 körül az emberi népesség elérte az 1 milliárd főt. A második világháború után 1945 körül a népesség elérte a 2 milliárdot. Jelenleg 7 milliárd ember él a Földön. Általános vélekedés szerint bolygónk népessége 2040-re meg fogja haladni a 9 milliárdot. Tízezer nemzedék kellett ahhoz, hogy az emberi népesség elérje a 2 milliárd főt. Azután egyetlen nemzedék élete során 2 milliárdról 9 milliárdra nő a népesség.

2013. nov. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
47%
A strúktúra a rossz, amiért a föld lakòi is felelősek.
2013. nov. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mindezt csakis azért, mert fejlődött az orvostudomány és javultak a higiéniai viszonyok.
2013. nov. 12. 08:55
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Keresztény vagyok és túlnépesedés van (nem tudom, kik mondták, hogy nincs), ha az egész világot tekintjük. Ha Európát és Magyarországot, akkor itt viszont egyre öregedik és fogy a társadalom.
2013. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 moonlightsentinel ***** válasza:
0%

"Keresztény vagyok és túlnépesedés van (nem tudom, kik mondták, hogy nincs), ha az egész világot tekintjük. Ha Európát és Magyarországot, akkor itt viszont egyre öregedik és fogy a társadalom."


Ez így ebben a formában nem igaz. Európában öregedik és fogy az őshonos populáció, de pont ennek ellensúlyozására engednek be a kormányok annyi fiatal bevándorlót. Muszáj nekik, mert akkor már most gáz lenne az elöregedés miatt, így meg ezt el lehet tolni 30-40 évvel.

2013. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

A "keresztény" és a "túlnépesedés" független fogalmak, összevetésük értelmetlen. A konkrét keresztény és nem keresztény ember a túlnépesedésről az ismeretei alapján vélekedik így vagy úgy.

Fölösleges elrugaszkodott problémákon rágódni, mikor van annyi megoldani való valós is.

2013. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!