Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívőktől kérdezném, van-e itt...

Hívőktől kérdezném, van-e itt olyan, akihez Isten szokott szólni? Akihez igen, az úgyis tudja miről beszélnek, úgyhogy a cikizni szándékozók kérem ne írjanak semmit!

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkihez szól. Csak meg kell hallani.
2009. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és te meghallottad már?
2009. nov. 20. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Hozzám is szólt már! Ez természetesen nem az a hely, ahova le is írnám a részleteket...
2009. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy szokott. Múltkor együtt is kávézgattunk.
2009. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Külön kérés volt, hogy magadfajták kíméljék a kérdezőt.... És még aztán csodálkoznak, hogy a kereszténynek elszáll az agya.. :)

Nem tudom, miért érdekel a kérdés, de gondolom, kíváncsi vagy milyen az.

HAngon nem hiszem, hogy hallanak azok, akikkel ez "történik". Mégis olyan érzés, mintha hallottad volna.

Privátban szívesen írok.

2009. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mire véljem ezt, elég régen történt még, még nagyon kicsi voltam talán 6-7 éves lehettem, és akkor volt egy álmom aminek a végén egy nagy keresztet és Szűzanya szobrot láttam ami elképesztően fényes volt és villogott, és azóta sem tudom semmihez hasonlítani az élményt,elvileg álmodtam, de mégis teljesen más volt mint egy álom sokkal valóságosabb, intenzívebb, vagy talán annál is több, nem tudom nem tudom ezt leírni.Lehet , ez valami ilyesmi volt, valami Isteni jel nem tudom.

Aki most ezen szórakozna, vagy nevet rajta, k*rvára nem érdekel egy névtelen oldalon, úgy h lesz*phatja magát ;-)

2009. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szervusz

az 1 korintusz 13:8 ezt írja:"legyen akár prófétálás ajándéka, el lesz távolítva, legyenek akár nyelvek, meg fog szünni" természetesen mindenkihez szól isten, hisz a héberek 4:12 szerint "isten szava élő, és erőt fejt ki" ez a csatorna napjainkban a biblia. az hogy valakihez külön szól isten napjainkban, elképzelhető, sőt biztos, de nem mindegy melyik isten. hisz a teremtő mindezt a biblián keresztűl teszi, hisz"nem részrehajló az isten" cselekedetek10:34 ámde "ennek a világrendszernek az istene" (2 korintusz 4:4), sátán a megtévesztés mestere, hisz ádámmal és évával is elhitette, hogy a kígyó szól hozzájuk. ezenkívűl ő "a hazugság atyja", ahogy azt a jános 8:44 írja. vigyázz, mert a 2 korintusz 11:13-15-ig ezt írja:"mert az ilyenek hamis apostolok, csalárd munkások, akik krisztus apostolaivá változtatják át magukat. nam is csoda, mert maga sátán is folyton átváltoztatja magát a világosság angyalává. egyáltalán nem nagy dolog hát, hogy a szolgái is folyton átváltoztatják magukat az igazságosság szolgáivá" kemény!biztos megfigyelted, hogy általában akik azt állítják, hogy szólt hozzájuk "isten", vagy kivállasztotta őket, vagy valamilyen képességet kaptak, azok vagy büncselekményt követnek el, vagy képességeikből anyagi hasznot húznak. jézus egyiket sem tette soha.engedd, hogy szóljon hozzád isten, de a biblián keresztűl, ha másképp szól hozzád "valaki", hívd segítségűl isten nevét imában, és ez a "valaki" el fog tünni. sok sikert! peti

2009. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Peti jókat írt, teljesen egyetértek. Nagyon oda kell figyelni, hogy a sátán ne tudjon becsapni, ezért nagyon fontos olvasni a bibliát, még ha (eleinte) nehéz is, de az az Úr írott szava, tehát Igén keresztül (akár) rendszeresen is tud szólni. Máshonnét nem fogod megtudni, hogy mit akar az Úr a te életedben, hogy hogyan gondolkodik... De természetesen "szóban" is tud szólni...


Vityu

2009. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen én érzem őt és szeretem.A legnagyobb gyönyör visszatérni az ősi energiához és kapcsolódni hozzá.Viszont együtt lenni vele sokszor nehéz,olyan se vele se nélküle érzés.Folyton fegyelmez engem,de képtelen lennék elengedni.Viszont mindenhez hozzáteszi a véleményét amit teszek.Olyan apa gyerek kapcsolat ez köztünk.Onnan tudom hogy Ő,hogy szeretetet érzek belőle áradni mégha haragszik is rám akkor is.Furcsa de mennél jobban szeretem annál valóságosabb,és három alkalommal hangot is hallottam.A Bibliában olvastam,hogy Isten maga a szeretet,talán ezért válik megfoghatóvá annak aki szereti.Aki nem érez iránta annak nincs ott semmi.
2009. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
59%
megadjam az msnjét?
2010. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!