Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bibliát ismerők és Jehova...

Bibliát ismerők és Jehova tanúi! Ti mit gondoltok a fenevad jeléről?

Figyelt kérdés

Vannak, akik ezt összefüggésbe hozzák azokkal a bizonyos chipekkel.A kézen és homlokon lesz látható és nem lehet nélküle adni sem venni...

Na ha ez nem a chipekkel magyarázható, akkor mivel?Kíváncsi lennék más elméletekre is.


2013. nov. 29. 09:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"chipet kizárólag a jobb kézfejbe és homlokra lehet beültetni"


igen? wow. es be tudsz idezni tudomanyos cikkeket, kutatasi eredmenyeket, amik ezt igazoljak?


(na jo, lelovom a viccet mielott nekibuzdulsz: a chipnek nem kell energiaellatas. Ugy mint ahogy pl. a bankkartyanak, hitelkartyanak, bolti lopasgatlo cimkeknek sem kell.)

2013. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Érdekeseket írtok, nem is tudom, mit gondoljak...

Sokszor úgy gondolom, ez is csak egy rémhír, azokból rengeteg van mostanában.Például ez a permetezős dolog is a repülőkkel...

De mintha lenne valahol a bibliában utalás ilyesmire..Rémhírek terjedésére. meg minden féle félelmekre, nem?

2013. dec. 3. 13:10
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miert szeretnek az emberek remhireket terjeszteni, es miert dolnek be annyian. Egy pszihologus biztos meg tudna magyarazni. Ami azt illeti, en meg egyetlen konteos vagy ezos feltevest sem lattam beigazolodni.


Emlekezz mi volt egy evvel ezelott. Panik, hogy "december 21-en vege a vilagnak". Az emberek elelmet gyujtottek, sokan nem mentek munkaba, a gyerekeiket nem kuldtek iskolaba, hiszteriaztak, stb. Aztan mi lett dec 21-en? A nagy semmi. Gondolom, azota sokkal tobb ember all hozza szkeptikusan a dolgokhoz.

2013. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!