Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem vagyok hívő, de havonta...

Nem vagyok hívő, de havonta muszáj templomba járnom egyszer, hallgathatok egyik fülemmel zenét?

Figyelt kérdés
fülhallgatóval

2013. dec. 20. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog hallatszani az a zene. Onnantól nem teszed zsebre, amit kapsz érte.
2013. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért muszáj templomba járnod? Amm ha nem veszik észre és nem hallatszik ki akkor oké.
2013. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Inkább ne. Gondolom a szüleid kényszerítenek (mást nem tudok elképzelni), nyilván nem örülnének ha ezt látnák, és a többi hívőt is megsérted ezzel. Ha neked nem is szent hely a templom, másnak igen, és ezt illene tiszteletben tartani. A szüleid tudják, hogy nem hiszel, és úgy is elvisznek?

Nem tudsz egy órát kibírni zene nélkül? Ha nem akarsz figyelni, ábrándozz el csendesen, elmélkedj az élet dolgain, a jövő heteden, nézegesd a díszítést meg a többi embert. Vagy ha már ott vagy, esetleg figyelhetsz is, ártani nem árt akkor se, ha nem hiszel Istenben.

2013. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szakközépiskola, aztán havonta kell menni, de már párszor nem mentem, holnap egész iskolának ott kell lenni, mert valami iskolai mise lesz
2013. dec. 20. 19:14
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is kötelező lesz holnap reggel templomba menni....

Majd én is elütöm valamivel az időt, mert baromi unalmasak szoktak lenni ezek az istentiszteletek.

Te hova jársz iskolába? :D

2013. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem is vagy hívő, hidd el, csak több lesz az ismereted a világról, ha kicsit is odafigyelsz, egyáltalán milyen misére mentek holnap. A ceremónia alatt minden hit nélkül is lehet akár odafigyelve meghallgatni, amiről szó van. Nem leszel tőle hívő, de az ismereteidhez hozzá tesz némi pluszt.
2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

A kulcsszavakből ítélve inkább nem sértelek meg :D

Tanulj meg nemet mondani. Ha meg nem vagy képes rá, akkor ne provoklád a népet, mert elnyomnak.

Inkább nézegesd a ministráns lányokat.

2013. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem, zenét hallgatni a templomban nagyon nem illik.

Egy hónapban egyszer egy órát csak kibírsz úgy, hogy közben nem lóg a füledből a fülhallgató.

2013. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Ezek szerint egyházi iskolába jársz. Csak tudnám, mi a fenének járnak olyanok egyházi iskolába, akik nem hisznek. Van egy tucat iskola, aminek semmi köze a valláshoz, miért nem olyant választottál?
2013. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most már egy csomó helyen nincs másmilyen iskola. Fidiótáék erről gondoskodtak.
2013. dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!