Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyan furcsa érzés tölti el a...

Olyan furcsa érzés tölti el a lelkem mióta elkezdtem olvasni Mózes második könyvét. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Mikor a tíz csapásról is olvastam és Isten így mutatta meg az egyiptomiaknak, hogy ő az egyedüli Úr. Nagy csodálattal töltött el ez engem. És azóta olyan furán érzem, olyan másképp gondolkodom, másak az érzéseim, türelmesebb vagyok stb. Megváltoztam. Az osztálytársaim és kérdezték, hogy mi történt velem? Erre csak annyit mondtam, hogy biztos azért vagyok más mert végre kialudtam magam. De tényleg aznap nagyon jól aludtam, rég voltam ilyen nyugodt.

De nem értem ezt. Mi történik velem?


2009. nov. 26. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Kialudtad magad.
2009. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez a lélektől függ,engem Jézus élettörténete érintett meg.Akkor éreztem szeretetet először.Beszélj ehhez az érzéshez.Hagyd ,hogy kibontakozzon.Amíg az a tűz elönti a lényedet.Érezted az Istent és visszatérni hozzá csodálatos érzés.Ne törődj másokkal csak érezz mit súg a szíved.Az érzés a legtisztább legőszintébb dolog szentebb a szavaknál az biztos.
2009. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
21:26, köszi. Még várok válaszokat.
2009. nov. 26. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Te olvastad, te tudod, hogy mit éreztél és hogy mi(ke)t vettél észre, mire jöttél rá. Ha részleteznéd, akkor tudnánk, mit kérdezel. Az általad említett érzésről, a megváltozásodról is annyit tudunk, hogy érzés és változás. Ez eddig az egyik legfurább kérdés, amivel találkoztam.
2009. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ó, és persze az előtted szóló jól beszél, Jézuson keresztül ismerheted meg Őt jobban, és mire az apostolok leveleit végigolvasod, jobban képben leszel, ezen a tudáson keresztül szemlélve az olvasottakat eredményesebb lesz a kutatás.
2009. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is vagyok, ha ilyen "lelki" dolgokat olvasok, meg ahogy rájöttem hogy létezik az az "isteni valóság", vagy elmegyek valami "szent" eseményre, ezek a dolgok feldobnak, és valahogy megtöltik az egész életemet.
2009. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt légyszi fejtsétek ki valahogy, mert erre vagyok pont kíváncsi, és nem is bizonyítékkeresési céllal, hanem már néhány apró "betekintést" követően.
2009. nov. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megérintette lelkedett Isten, a melegség és a szeretet, amit mások felé sugárzol az annak a jele, hogy őszinte érdeklődéssel, nyitott szívvel olvastad a Szentírást! Isten csak ott tud hatni,ahol nyitott "ajtóra' talál. Örülj. Olvasd tovább, és ne félj!Isten áldjon!

2009. nov. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
megszállt a szentlélek :D
2009. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, mint most te. Amiről olvastál, teljesen a szívedbe talált. Olyankor fordul ez elő, amikor az ember rátalál arra, amit már régóta keres és kíván. Összerezegtek az érzéseid, a könyvből jövő szellemi indíttatásokkal, és talán úgy gondolod, hazataláltál.
2009. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!