Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért mutatják magukat sokan...

Miért mutatják magukat sokan vallásosnak, kereszténynek, ha közben átvágnak másokat?

Figyelt kérdés

Én nem értek a kereszténységhez, valláshoz, de megláttam ezt, és elgondolkoztam!


Sok ismerősöm keresztet hord nyakláncként a nyakában, van Jézus szobruk, vagy hogy is hívják, járnak templomba, beszélnek a Bibliáról, meg Istenről, de nem úgy viselkednek szerintem ahogy kellene.


Átvágnak másokat, hazudnak másoknak, meg meglopnak másokat. Nem úgy, hogy szó szerint elveszik, hanem nem adják vissza amit kaptak kölcsön, meg letagadják, hogy náluk van!

Kihasználják a másikat, összebarátkoznak vele, aztán mikor már nincs rá szükségük akkor eltűnnek!


Miért? Ez a fajta "templomba járok, jó ember vagyok!" ez csak álca? Igazából nem azok?

Gondolom nem helyes, átvágni a másikat, és hazudni neki!

Vagy elfogadható?



2014. jan. 2. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mert monyuk én is meg vok kereszteve reformátusnak, közbe én mindenbe vegyesen hiszek
2014. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi az a "monyuk" ?
2014. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mHannah97 válasza:

Egyszeru egyenlet.

Kereszteny nemegyenlo buntelen.

2014. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!