Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért dicsérjük mindannyian...

Miért dicsérjük mindannyian Istent?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 07:14
 1/5 yuda ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy mindenki dicséri Istent, sőt biztos vagyok benne, hogy ez nincs így.


Akik viszont ezt teszik, alapvetően ezek miatt szokták:

- csodáiért, tetteiért (amit tett, tesz és tenni fog)

- tulajdonságaiért (amilyen)

- Önmagáért: (-Aki Ő)

2014. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KZitus ***** válasza:

Szervusz

Igen, mindannyiunknak okunk van rá, hogy ezt tegyük. Hiszen mindannyian csak neki köszönhetően élünk

2014. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 titak ***** válasza:
Még soha nem dicsértem Istent (ha létezik). Nincs is miért dicsérnem, nincs mit megköszönnöm neki. Amit elértem azt magamtól értem el, ebben Isten (ha létezik) csak hátráltatott, ill. nehezítette.
2014. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nincs is isten...
2014. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk hogy valóban létezik? Azért mert megalkottak egy leplet (torinói), vagy megírták a bibliát, ami egy jövőbe látó könyv! Akár Nostradamus is írhatta volna!


Istentől származtatják a szeretetet, de az minden emberben ott van, már születésünktől fogva a génünkben.


Az egészet csak a média fújja úgy fel!

2014. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!