Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a Mennyorszá...

Mi a véleményetek a Mennyország létezik c. könyvről?

Figyelt kérdés
Én most olvasom. Nem hiszem, hogy az egész sztori több lenne egy furcsa képzelgésnél. Ugyanis álmainkban is megélhettünk hasonlókat. Ha létezik is túlvilág, szerintem nem ilyen formában. Mindenesetre fenntartom, mint lehetséges opció. Szerintetek?
2014. jan. 15. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csel 2,17

És lészen az utolsó napokban, ezt mondja az Isten, kitöltök az én Lelkemből minden testre: és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok, és a ti ifjaitok látásokat látnak, és a ti véneitek álmokat álmodnak.

2014. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
? ezt most nem igazán értem...
2014. jan. 15. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben ha megfigyelted, sok olyan ember bukkan fel, akik különböző álmokat álmodtak illetve élményt éltek át ami a pokolról szólt. Az ilyen emberek az utóbbi időben már kiadják könyvben az élményeiket, hogy mennél több emberhez eljusson.
2014. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez is csak a pénzre megy, mint a többi. Vagy ingyen adják a könyvet?
2014. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a könyvet, de annyi biztos, hogy senki sem tudhatja, milyen a túlvilág. Álmunkban bármi előfordulhat, ez nem jelenti azt, hogy a valóság is ugyanolyan (lesz).

Persze ettől még lehet érdekes a könyv.

2014. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen,egy álom ami megváltoztassa az ember teljes világlátását az életének célját és eddigi értékeit.Bizonyára csak egy álom lehetett ha könyvet írt róla.


Kérdező,olvasd el végig a könyvet mert tényleg érdekes.Az amiről Eben ír különleges és számomra is unikálisan hangzott mivel ellentmond az általunk elfogadott általános elképzeléseknek,sőt a halálközeli élmények általános "sémájától" is eltér,részleteiben mesésnek is hangzik valóban, azonban meggyőződésem hogy a könyv írója őszinte tapasztalatait közli a könyvben és nincs benne ferdítés.Ha nem is kell készpénznek venni de végigolvasni mindenképp megéri szerintem.

2014. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem álmodta tudatlanok, hanem kómában volt.

" A homloklebenye, amely az érzelmekért és gondolatokért felelős, teljesen leállt. Dr. Alexander hét napig kómában feküdt, majd amikor az orvosai már feladták a reményt, egyszer csak kinyitotta a szemét, és visszatért az életbe."


Ha nem olvastátok, akkor miért mondtok véleményt?

2014. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Vicces, hogy két egymás követő kérdés pont erről a könyvről szól. Ezt találtam róla:


Dr. Eben Alexander egy csaló, a kómás sztorija hazugság. Miután elkövetett pár műhibát és meghamisított erről szóló papírokat, perlik a betegei és már is több millió dollár kártérítést kell fizetnie az egyik betegének. Mivel a zsíros állásokat tehetségtelensége miatt elbukta és kell neki a pénz hogy fizethessen, belevetette magát a vallás bizniszbe.


[link]

A linken azt írják hogy 2007 óta nem végezhetett sebészi beavatkozást, több kórházi pozícióját megszüntették vagy felfüggesztették, több esetben pereskedtek ellene orvosi hibák miatt (malpractice lawsuits) és több esetben papírokat hamisított meg hogy az orvosi hibákat eltüntesse.


A kómáról ő azt állítja hogy agyhártyagyulladás következménye volt, de az őt kezelő orvos szerint mesterségesen előidézett éber kóma volt ami alatt a beteg hallucinál.


Az Esquire magazin beszélt Dr. Laura Potter-rel aki mesterséges kómába tartotta Alexandert. A teljes cikkért fizetni kell.

[link]


Itt egy másik link a pereskedésről:

[link]


Szóval a könyv legfeljebb a mesekönyv kategóriába való..

2015. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 remekmü, és ő maga Eben is idegsebész el is magyarázza miért nem álmodhatta...
2022. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

9-es!

Na látod, pont az ilyen buta és hiszékeny emberekből él meg ez az Eben Alexander!

El van magyarázva, ott a cikk, de nem lényeges - a tények sosem lényegesek!

Az embert a tények nem érdeklik, abban hisz amiben ő akar, még akkor is ha elmondják, hogy az egy hazugság.

Elképesztő és hihetetlen!

2022. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!