Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Rajtam kívül van még olyan...

Rajtam kívül van még olyan keresztény, aki nem eredeti windows-t használ? Más vallású is írhat.

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 08:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez ismét csak nem érinti azt, hogy neked fizetned kell!

Nincs olyan indok, ami azt mondaná, hogy nem kell fizetned.


Ha nem tetszik, akkor ne használd a programját.

Abortusz helyett pedig ha lenne normális fogamzásgátlás... de ugye az is tilos.

2014. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha egyszer a megtermékenyített petesejtből ember lkészen, akkor áruld már el nekem, hogy annak az elpusztítása vajon miért nem gyilkosság? Mert nem szól vissza, vagy mert nem hallod a hangját?

A férfiaknak degradál óvszert húzni ,elvárják a nőktől a kémiai fogamzásgátlást, ami a megtermékenyült sejtnek a beágyazását akadályozza meg. Bár, akinek gyilkos a hajlama és az egója élteti, annak én ezt hiába mondom, mert nem lát tovább ömagánál.

2014. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Eredeti Windows-t használok, bár egyre kevesebbet. Linux van a gépemen. Ha nagyon muszáj, akkor elindítok a Linuxon belül egy virtuális gépet, amin Win7 van. Erre is csak ingyenes programokat tettem fel.


Hívő keresztény vagyok (nem JT).

2014. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sokáig egy olyan Windowst használtam, aminek nem volt meg a CD-je. Nem tudtam újratenni, pedig a végén már nagyon lelassult. Aztán jött az MSDNAA, ami ingyen programokat ajándékozott a hallgatóknak legálisan, amelyekért különben fizetni kellett volna. Letöltöttem, telepítettem.


Azóta már egy másik gépet használok, legális Windowszal, de többnyire Linuxot indítok.


Keresztény vagyok, és nem akarok kalóz programokat használni.

2014. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"ingyen programokat ajándékozott a hallgatóknak legálisan"

Csak szólok: az addig volt legális, míg hallgató voltál.

Nézz utána.

2014. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem eredeti vindózom van, rá is van írva, hogy mikrofos.

Nekem nem eredeti, de, ha lesz pénzem meg fogom venni.

Igazából azok lettek jó windows-ok, amiket kiadtak más cégnek, hogy írjanak oprendszert, amit ők csináltak az mind szar. Nem én mondom, hanem informatikusok. Hozélujza erre gondoltál? http://www.youtube.com/watch?v=ZsZjoxNPAL8

Meg mintha a chemtrail-t is ő pénzelné.Sajna nem jó fiú. Mondjuk nem üdvösség kérdése az eredetiség, van rengeteg rossz ember eredeti progikkal, és soknak abból telik, hogy összedobdtuk nekik, és arra használják a tudásukat, hogy elnyomjanak minket, mérgezzenek, kiírtsanak.

2014. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia, én még mindig arra a szakra járok, és azt írták, hogy utána is használhatom, csak annál újabbat nem adnak már nekem. Ismerd meg jobban a programot.
2014. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Második vagyok, meggyóntam.

Gábor atya kiosztott 50 Miatyánkot és 50 Üdvözlégyet, amiket becsülettel el is mondtam.

Úgyhogy mostmár tiszta lelkiismerettel használom a Windowst.

2014. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18, te nem vagy keresztény.

Akkor ismernéd a tanításokat.

2014. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 18-as csak viccelt, nekem nagyon tetszett.
2014. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!