Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon érdekel a muszlim\muzul...

Nagyon érdekel a muszlim\muzulmán\iszlám vallás. Szomáliába megyek nyáron. Szeretnék egy ottani fiút megismerni. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Szomáliába???


Te tudod, mi van ott?


Ha érkezés után 30 perccel még életben leszel, az lesz a világ nyolcadik csodája.

2014. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%

Mire számíts?? Nemi erőszakra... azok a férfiak (tisztelet a kivételnek) állatok! Ráadásul az európai lányokat k*rvának gondolják...szerintük ők könnyűvérűek. Kérlek szépen, ne menj Szomáliába! Nagyon veszélyes hely egy külföldi lánynak! Én csak nem akarom, hogy bajod essen. Annyi szörnyűséget hallottam már onnan, ráadásul a muzulmán férfiak borzasztóan tudnak bánni a nőkkel, ott az az általános, hogy a nőt alsóbbrendűnek tekintik. Nyilván, úgyis azt fogod tenni, amit te akarsz, de ezeket én komolyan mondtam, és nem csak én találtam ki, amit itt leírtam, hanem ott élő/egy ideig ott élt nőktől hallottam! Vagy szomáliai nőktől, akik el tudtak jönni onnan...A te életed, én így ismeretlenül nem szólhatok bele, de a helyedben nekem eszembe se jutna elmenni egy muszlim országba...

21/N

2014. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha erdekel az iszlam irj nyugottan, muszlim vagyok (sot jelenleg muszlim orszagban is elek, es a jovoben majd vallasjogot is szeretnek tanulni). De Szomaliba en is azt mondom ne menj, az eszaki resz -Szomalifold- viszolnylag biztonsagos, de europai turistanak az sem valo, par honapja az origo lehozott egy listat azon orszagokrol, ahova a legkevesebb turista latogat, az elso Szomalia volt, evi 500 fovel m( bar szerintem ok is inkabb masert mennek mint pihenni). Szomalival Europaban is megismerkedhetsz azert nem kell olyan messzire utazni.

Nekem sok szomali baratom van, de azok akik mar itt szulettek, nem mernek haza menni a helyzet miatt, tehat ez szerintem ramutat mi lehet ott. Ha muszlim orszagba szeretnel utazni kezd talan Boszniava, vagy Torokorszaggal, de tenyleg ne Szomaliaval.

2014. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szomália ma a világ egyik legveszélyesebb országa. Teljes az anarchia, még a helyi lakosok is ezrével menekülnek az országból, európaiként pedig külön veszélyben lennél. Az emberrablás ott sajnos elég elterjedt, a fehér emberről pedig azt hiszik, h még a bőre alatt is pénz van, dollár milliós váltságdíjak fejében engedik csak el a túszokat (már ha egyáltalán elengedik). Ezen kívül tragikusak a higiéniás viszonyok, iszonyú a szegénység, és tombol a malária (csak szólok, az ellen nincs oltás, és évente több mint 1 millióan halnak bele világszerte).

Szomália nagyon nem jó úti cél. Meg tudlak érteni, h érdekel Afrika, de hidd el, nem ez a te országod. Ez senkinek sem az országa...

2014. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Légy óvatos! :-)


Nehogy véletlen több fiúval is "megismerkedj" rövid időn belül.

2014. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Normális vagy? Szomália borzasztó hely! Annál még a jeges Dunába ugrás is kevésbé veszélyes.
2014. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!