Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyot hibaztam. Megtenned,...

Nagyot hibaztam. Megtenned, hogy imadkozol ertem?

Figyelt kérdés
Valami olyat tettem, amivel magamnak artottam es most rosszul erzem magam...
2014. jan. 28. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mesélj
2014. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Valld meg nyugodtan Jézusnak amit tettél (őszinte bűnbánattal) és kérd, hogy bocsásson meg neked. Ő megfog bocsájtani. Mi ebben nem segíthetünk. Neked kell letérdelned és egy őszinte imában elmondani a dolgokat Istennek.
2014. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, Nem dicsekszem vele... a lenyeg, hogy tul hamar megbiztam valakiben (ismet)

#2, Mar megtettem, hiszem, hogy megbocsajt, csak meg faj...

2014. jan. 28. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Imádkozom érted, de nyugodtan elmondhatod, hogy mi a baj, ha van kedved. Az is lehet, hogy túlbonyolítod (bár attól még nem jó).
2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdezö, ha roszat tettél és lelkiismeret furdallásod van, az jó jel. Azt jelenti, hogy becsületes vagy. Tudod a Biblia szerint Jehova Isten az, akihez a bünök bocsánatáért kell imátkozni. A Mi Atyánkot is neki cimezzük.
2014. jan. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen de nincs más névben üdvösség, csak a Názáreti Jézus Krisztus Nevében (ApCsel 4,10-12).
2014. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez történt, megbíztam valakiben, aztán átvert.

Van ez így, kihevertem. Ami fáj, hogy még neki áll feljebb, ő van megsértődve. A baj, hogy az ilyen emberek nem mernek szembe nézni magukkal.

2014. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!