Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A zsidók miért használják...

A zsidók miért használják pajzsként az antiszemitizmust?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, nincsen semmiféle gyűlölködő szándékom.

2014. febr. 10. 19:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Hogy mersz ilyet kérdezni te antiszemita mocsok! 6 millió ősöm halt meg a Holokausztban, amit a hozzád hasonlóak okoztak!


Na látod, erre egyszerűen nem lehet visszavágni, a média annyira agyondémonizálta ezeket a kifejezéseket, mint a "antiszemita", "holokauszt", hogy tökéletes vitaérv nem csak fórumokon, hanem akár egy ENSZ gyűlésen is.

Más téma, hogy minden népnek volt saját Holokausztja (mi főleg nem panaszkodhatunk ilyen téren), de a zsidó az egyetlen, aki képtelen túllépni rajta, mert hasznos. Mikor hallottál utoljára ukránokat, amint a Holodomor miatt siránkoztak? Vagy örményeket, akik az örmény népirtásról papoltak? Na ugye...

2014. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 acelsziv ***** válasza:
60%
nem a zsidók használják, hanem a cionista zsidók akik miatt a jóérzésű hittársaik is szívnak a mindent egybemosó emberkék által
2014. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a másik kérdésem, hasonló témában az az lenne, hogy miért tilos a holokauszt tagadás? Nem ismerek senkit aki tagadná, csak ez is olyan önmagára célzó puska számomra: már olyan szinten túljátsszák ezt a holokausztot, hogy visszafele sül el, az emberek hozzászoknak, és engem őszintén szólva már idegesít is
2014. febr. 10. 19:42
 4/24 anonim válasza:
51%

Baromi egyszerű: mert bármit eltudnak érni ezáltal.

Legyen bármilyen jellegű törekvésük, ha azzal valaki szembe mer szállni akkor az antiszemita, zsidógyűlölő, holott az esetek nagy részében erről szó sincs. A dolog pikantériája pedig az hogy a zsidónál nem igazán találsz "rasszistább" népet. Most a vallási dolgokba nem igazán mennék bele, hiszen ilyen téren baromi felületes a tudásom, de elég megnézni csak azt hogy mitől válhat bárki automatikusan izraeli állampolgárrá, és hogy miféle alapon folynak ott a harcok.

Én úgy gondolom hogy nekem, akinek még a szülei sem éltek a holokauszt idején, semmiféle tartozásom nincs a zsidók felé, pedig nagyon szeretik hangoztatni hogy egyedül a magyar népesség nem vezekelt még a világháborús tetteiért. Az pedig külön érdekes hogy ha kis hazánkban valaki a nemzeti érdekeket részesíti előnyben akkor az már bűn, de náluk valahogy mégis erény.

2014. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
66%

4. válaszoló vagyok!

Kiegészíteném mondandómat azzal hogy az egyik előző hozzászóló elég fontos dolgot jegyzett meg. Én is abba a hibába estem hogy egy kalap alatt említettem őket, de fontos megemlíteni hogy nem mindenki ért egyet a cionista eszmékkel a zsidók közül sem, sőt egyenesen megveti, pont amiatt mert az én véleményemhez hasonló reakciókat vált ki és a tetteik tovább súlyosbítják az ellenszenvet velük szemben.

A holokauszttagadás pedig valóban tilos egyes országokban.

2014. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Szai.

Pedig vannak akik tagadják.


Én mint Jehova Tanúja, nem egy olyan emberrel találkoztam a szolgálatom során, aki határozottan rám ordított, hogy soha nem volt ilyen, és káromkodás közepette becsapta az ajtót


Bár volt köztük idősebb ember, de Fiatalok is voltak, akiket valószínű, hogy így tanították, vagy erre tanították.

Hogy miért az tőlük kell megkérdezni, ha engedik...


S nem csak a Zsidó származásukat irtottak ezt jól tudja mindenki aki ott volt,

Sok Roma származású, több ezer Jehova Tanúja a hite miatt, vagy más ember szolgálat megtagadásért.

A fotók és az emlék tárgyak magukért beszélnek,

2014. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Úgy érted, hogy az antiszemitizmus megvédi a zsidóságot bármitől? Ráadásul, hogy ők tartják maguk elé? Talán nincs több százmillió arab a Közel-Keleten, akik feltették az életüket arra, hogy a zsidókat beleszorítják a Földközi-tengerbe? Talán nincs sok száz millió ember a Földön, aki ezt ölbe tett kézzel nézné végig, vagy akár tevőlegesen is előmozdítaná? Talán az átlagember szeretettel beszél a zsidókról, nem inkább utálkozással? Talán az átlagember nem cinikusan vagy akár cinkosan áll hozzá, amikor a hírekben zsidó emlékművek vagy temetők megrongálásáról szólnak? Nincs jelen a közéletben az antiszemitizmus? A politikusok nem zsidóznak? A közszereplők nem zsidóznak? Ha én zsidó lennék, biztos nem érezném magamat biztonságban Magyarországon. Ha csak ezen az oldalon végignézek, itt sem igazán szeretik a zsidókat. Mi ez, ha nem antiszemitizmus?
2014. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán még annyit kedves kérdező, hogy ezek sehova nem vezetnek előre a békére.


Ebből tanulnia kellene az emberiségnek amit nem tud, annyira önző, és nagyra vágyó.

Különben meg van az a hang felvétel amit az Őrtorony társulat akkori elnöke küldött a Hitler kormánynak, hogy engedje el a Zsidókat és másokat is, mert Isten megfogja őket büntetni.

De Hitler nagyobb szorításokat kezdett mint valaha amikor ezt meghallotta, a Jehova Tanúi ellen is, akiket különös kegyetlenséggel kínoztak, mert ekkora "ellenállást" tanúsítottak az emberi kormánya ellen.

Nem alkudtak meg, és nem írták alá a hitüket megtagadó nyilatkozatot, amit eléjük tettek, hogy haza mehessenek.


Egyetlen egy egyház, vagy szervezet, nem szólította fel a Hitler kormányt arra, hogy hagyja abba a mészárlást.

Csendben és mélyen hallgattak, Sőt... az egyházak benne voltak mélyen hiszen az egyik Bíboros juttatta hatalomra Hitlert

2014. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"az egyházak benne voltak mélyen hiszen az egyik Bíboros juttatta hatalomra Hitlert"


Azért ez a Bíboros dolog nem egészen volt így...nem volt különösebben jelentős szerepe. De nem ezt akartam, csak megjegyeztem.


Kedves kérdező...talán kicsit túl sokszor huzakodnak elő ezzel az antiszemit "kártyával", de ami engem illet meg is értem. Lehet, hogy én nem vagyok még elég idős, de eddig csak zsidózást hallottam még családon belül is. Ilyen meg olyan összeesküvés elméleteket és pletykákat, amiknek tudom, hogy nincs alapja, de még is terjednek.

Az emberek kipécézték a zsidókat, mert hol irigyek, hol tényleg antiszemiták, hol meg csak úgy...csak mert unatkoznak.


Ez az egész "holokauszt nem is volt" is onnan indult, hogy zaklassák a zsidókat. Nem védem őket, szó se essen erről, de a sok értelmetlen szitkozódásnak még most se látom a lényegét.

2014. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Szeressük egymást ***** válasza:
100%

Ha már itt tetted fel a kérdést, akkor Biblia alapjän válaszolok. A holokauszt nincs túljátszva, hanem történelmi tény. Addig nincs a múlt tisztázva, (ez sajnos sajátos magyar mentalitás) amíg hazugsággal próbálnak gyógyítgatni és másokra terelgetni múltbéli bűnöket. Az egész nemzetünk nyög a múltban elkövetett mulasztása, közömbössége, és cinikussága miatt, hogy végignézte és engedte a deportálásokat, vagyonelkobzásokat. Addig amíg felelős politikusok egyértelműen el nem határolódnak a náci bűnöktől, eszméktől, és őszintén bocsánatot nem kérnek a nemzet nevében, attól a néptől amely ellen hagyták a magyarok ezeket az igazságtalanságokat véghezvinni, addig a legsúlyosabb átok alatt van ez az ország! Nem is kell ezt ecsetelni, nézz körül. A magyaroknak, mint népnek, a legnagyobb bűne az antiszemitizmus erős jelenléte. Nem azon kellene örvendezni a nagymagyaroknak, hogy hogyan tudják zaklatni és háborgatni a zsidókat, mert máskülönben unatkoznának. A cionizmust is úgy állítják be, mintha ördögtől lenne, pedig a zsidók is a messiástól várták Izrael helyreállítását, aki a keresztények Jézus Krisztusa:

Apcs 1:6 Mikor azért azok egybegyűltek, megkérdék őt,(Jézust) mondván: Uram, avagy nem ez időben állítod-e helyre az országot Izraelnek?

Milyen nagy keresztények azok, akik démonizálják a cionizmust, közben maga a megváltó, Jézus Krisztus akarja helyreállítani az Izraelt?

Máté 23:37 Jeruzsálem, Jeruzsálem! Ki megölöd a prófétákat és megkövezed azokat, akik te hozzád küldettek, hányszor akartam egybegyűjteni a te fiaidat, miképpen a tyúk egybegyűjti kis csirkéit szárnya alá; és te nem akartad.

2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!