Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt vehetem egyfajta jelnek?...

Ezt vehetem egyfajta jelnek? Lent.

Figyelt kérdés

Szoval, korabbi parkapcsolataimban tobbszor at lettem vagva. Most van valami kialakuloban, de persze folyton gyanakszom, az onbecsulesem meg mindig valahol a beka feneke alatt van... Ma "veletlenul" Ezsaias 43: 18-19- et posztolta valaki FB-n: "Ne emlekezzetek a regiekrol es az elobbiekrol ne gondolkodjatok! Ime, ujat cselekszem, most keszul, avagy nem tudjatok-e? A pusztaban utat szerzek es a kietlenben folyovizeket..."

Kicsit meglepodtem, de nem akarok belemagyarazni semmit...


2014. febr. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Igen :-)

Én is szoktam így üzenetet kapni, mindig igaza volt.

2014. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem nevezném jelnek,

de nagyon jol teszed, ha nem engeded, hogy a mult mádnyomja a bélyegét,

és sose érezd értéktelennek magad,

mert ugyanazt a jot megérdemled, mint más,

csak kell érezd, hogy meg is érdemled ugyanugy, mint más, és akkor fogod magadnak engedni, hogy megkapd!

2014. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy Isten milyen formában küldi el neked az üzenetét a te lelked felismeri.Íme.
2014. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 megfelelő ***** válasza:
59%
Isten nem küldi mindenféle párkapcsolatra az áldását. Csak tisztára és olyanra, ami tőle van.
2014. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!