Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt Spirituális Sátánistá...

Tisztelt Spirituális Sátánisták! Válaszolnátok nekem egy fontos kérdésre? (Iidióta válaszadók kíméljenek. )

Figyelt kérdés

Sok weboldalt elolvastam a témával kapcsolatban, már gondolkodom a beavatáson. De még mielőtt megtörténne, választ kell kapnom egy fontos dologra... Az tény, hogy harcolnunk kell az ellenséggel (spirituálisan, mágiával), de ha a családom és a szerelmem keresztény, Enki elvárja tőlem, hogy őket is támadjam? Sosem tudnék ártani nekik, de elvileg ők sem kivételek...

Még 1 dolog: Ha valaki (aki már személyesen találkozott, beszélt Enkivel)leírná nekem a tapasztalatait Vele kapcsolatban, nagyon hálás lennék :)

A lehetőleg ,,normális,, válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 5. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Te készakarva választod a gonoszt???? Nekem ez ijesztő.


A kereszténységről van ismereted? Ha hiszel sátánban, akkor hiszed Istent is és szándékosan elfordulsz tőle?

2014. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
40%

Én nem vagyok Sátánista, de foglalkoztam vele egy jó időn keresztül, és én sem végeztem el a beavatást és össze is kaptam velük, és valószínűleg meg is átkoztak (persze mint várható volt nem lett tőle semmi bajom! :D). És utólag átgondolva örülök neki, hogy nem végeztem el, meg hogy összevesztem velük! :D Mind 1. Nem akarlak meggyőzni semmiről sem, de nézd végig a másik oldal véleményét ezzel a vallással kapcsolatban:

[link]

[link]

[link]

És gondold végig, ha tényleg rendelkeznek ezekkel a képességekkel mint például a mágia (amiben eléggé szkeptikus vagyok) miért nincsen ez köztudatban már?

A másik része, hogy az egész ellentmondásos:

1.A pogányok is gyilkoltak gyerekeket.

2.A pogányok is mutattak be állatáldozatokat az isteneiknek

3.Hogy lehet két ennyire egymást utáló ellentétes összevonni mint a zsidó és a katolikus? Ugye nem veszed be amit oda írnak, erről?! :D

A tény az, hogy a vallás célja egy erős mentális kontrollal irányított náci kemény mag létrehozása.

2014. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

A normandiai partraszállás után Hitler birodalma hamarosan összeomlott. A szövetséges erők bedarálták őket, bár súlyos vérveszteségek árán. Tizenegy hónapon belül teljesen térdre kényszerítették a nácikat. Ha akkor valaki önként kérte volna a felvételét az Abwehr kötelékébe, a napjai meg lettek volna számlálva még akkor is, ha azt gondolta, hogy győzni fognak. Te ennél ostobább lépés megtételét fontolgatod. Arra az oldalra szándékozol állni, amelyik ugyan árthat Isten országának, ha a keresztények alszanak, de a napjai ugyanúgy meg vannak számlálva, mint Hitleré megvolt számlálva akkor. A Názáreti Jézus legyőzte a Sátán királyságát, és semmiképpen nem menekülhet meg, aki mellette lesz akkor, amikor jön a bárd, ami irgalmatlanul le fog sújtani.


Nem tudod, hogy csak azoknak a keresztényeknek tudsz ártani, akik már eleve nem jelentenek nagy fenyegetést? A keresztények a Mindenható védelme alatt állnak, és ha tisztában vannak a szövetségi jogaikkal, akkor nem csupán védettek, de hatalmuk is van a sátáni rendszer fölött.


"Ő(Jézus) pedig monda nékik: Látám a Sátánt, mint a villámlást lehullani az égből. Ímé adok néktek hatalmat, hogy a kígyókon és skorpiókon tapodjatok, és az ellenségnek minden erején; és semmi nem árthat néktek. De azon ne örüljetek, hogy a lelkek(szellemek) néktek engednek; hanem inkább azon örüljetek, hogy a ti neveitek fel vannak írva a mennyben." (Lk 10,18-20)


A keresztényekre és a zsidókra egyaránt vonatkoznak a Biblia megállapításai:


"Vas és réz legyenek a te záraid; és élteden át tartson erőd. Nincs olyan, mint a Jesurun Istene! Az egeken száguld segítségedre, és fenségében a felhőkön. Hajlék az örökkévaló Isten, alant vannak örökkévaló karjai; elűzi előled az ellenséget, és ezt mondja: Pusztítsd!" (5Móz 33,25-27)


"Nem vett észre Jákóbban hamisságot, és nem látott gonoszságot Izráelben. Az Úr, az ő Istene van ő vele; és királynak szóló rivalgás hangzik ő benne. Isten hozta ki őket Égyiptomból, az ő ereje mint a vad bivalyé. Mert nem fog varázslás Jákóbon, sem jövendőmondás Izráelen. Idején adatik tudtára Jákóbnak és Izráelnek: mit mívelt Isten! Ímé e nép felkél mint nőstény oroszlán, és feltámad mint hím oroszlán; nem nyugszik, míg prédát nem eszik, és elejtettek vérét nem issza." (4Móz 23,21-24)


A sátánisták gonosz angyalokkal szövetkeznek, a keresztények pedig a gonosz angyalok fölött ülő Jézus Krisztussal. Így aztán nem a keresztények ereje van ellenük, hanem Isten Szellemének az ereje. Semmi mást nem kell tenniük, csak Jézus Vérét venni a saját életükre, családjukra, otthonukra, egzisztenciájukra, és azt, amit régen a kicsépelt búzával csináltak az emberek. Amikor fújt a szél, a szóráshoz alkalmas szél, akkor csak a levegőbe kellett dobálni a gabonát, a szél pedig elfújta a pelyvát, de ott maradt a mag. A keresztényeknek is csupán szórniuk kell, Isten Szelleme pedig elfújja a törmeléket. "Te szórd, és a szél vigye el őket, és elszélessze őket a forgószél, és te örülsz az Úrban, és dicsekedel Izráelnek Szentjében." (Ésa 41,16)


Én azt javaslom, hogy jól gondold át, melyik oldalra állsz, mert mindkét oldal harcos, de a Názáreti Jézus már győzött, a Sátán ítélete pedig már réges-régen meg van írva. Jézus Vérének egyetlen cseppjében nagyobb erő van, mint a Sátán királyságának összességében! Ez a Vér pedig az életünkön van, és ott is marad, áthatolhatatlan búraként.

2014. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. DE: nem azért írtam a kérdést, mert arra vágyom, hogy keresztények próbáljanak ,,jó,, útra terelni. Igen, próbáltam a kereszténységet, évekig voltam buzgó és hithű...nem a legszebb éveimként emlékszem rá! Az öntudatos ember hamar bele fog unni abba, amit isten állandó parancsaival követel...,,Nézd, de ne érintsd! Érintsd, de meg ne ízleld! Ízleld, de le ne nyeld!,, Arra buzdít, hogy még önálló gondolataid se legyenek, csak szolgalelkűen engedelmeskedj...Csak bízz benne hűen, de közben félj is tőle!! Egy olyan valakiben tudsz bízni, akitől félsz?

"Bízzál az Úrban teljes szívből, és ne a magad eszére támaszkodj!" (Péld. 3,5)

Mindeközben ha nem féled, nem engedelmeskedsz neki, akkor lesújt rád és eltapos XD

"Az URat, a te Istenedet féld, és őt szolgáld, az ő nevére esküdj! Fölgerjed ellened az ÚRnak, Istenednek haragja, és kipusztít a föld színéről." (5Móz 13,15)

És persze ott az a kis ,,szabad akarat,, amit ad neked, hogy eldönthesd akarod-e szolgálni őt...De csak úgy ,,halkan,, megemlíti, hogy ha nem szolgálod elpusztít :D Olyan ez nekem, mint amikor egy rablógyilkos a fejedhez szorít egy fegyvert és kéri a pénzt...Persze ad választást, nem muszáj teljesíteni a kérését, legfeljebb csak lelő!

2014. márc. 6. 15:51
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát kérdezö,


Isten elitéled, mert törvényei vannak. Még az országoknak is vannak törvényeik, amik betartása a közös jóhoz vezet.


De tudod, hogy most olyan istenhez akarsz menni, aki téged is becsap.


Egy eröszakos, gonosz isten a sátán bizony. Csalogat szépen, de a vesztedre hidd el.


Semmi szépet, semmi jót nem tud neked adni, mert a tarsolyába csak a hazugság, a csalás a gyilkosság van...

2014. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha a szabályokkal van a gondod, ne Istentől fordulj el, hanem az egyháztól, ami közvetíti (egyébként egyáltalán nem hitelesen) annak akaratát. Ha hinni akarsz valamiben (márpedig úgy látom hogy a hittel nincs bajod, csak az egyházzal), higgy, nem kell ahhoz egyház, hogy gyakorold a hited.

Nem jöttek be a katolikus szabályok és egyből sátánistának kell lenni:D Sokat olvastam róluk egyébként, amit ígérnek mind szép és jó, de minek is? Megvan ennek is a pszichológiája, mint minden vallásnak, ne ugorj bele az ismeretlenbe.

2014. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

T. Kérdező! Nem akarlak jó útra téríteni. Az életedet szeretném megmenteni, de nem nélküled. Olyan személlyel készülsz lepaktálni, aki bármit kész neked megígérni, szemrebbenés nélkül belehazudik az arcodba, soha nincsenek erkölcsi aggályai, minden követ megmozgat, hogy félrevezessen, miután pedig végérvényesen tönkretette az életedet, még jól ki is gúnyol, soha nem tétovázik és soha nem kegyelmez. Ha elhiszed neki, hogy te leszel az első a történelem során, akit ember létére megszeret, ha mellé állsz, nagyot fogsz csalódni. Mint mondtam, az éber keresztényeknek nem árthatsz, mert élesebb a fegyverük, mint a tied, a legtöbb, amit elérhetsz az az, hogy másokat is magaddal rántasz az örök kárhozatba. Ott azonban semmilyen elégtételt nem fog jelenteni a számodra az, hogy hány embert sodortál magaddal, sőt a büntetésed is ahhoz képest lesz meghatározva, és a többszörösét fogod kapni, mint egy brutális rablógyilkos. Ha ehhez van kedved, tedd, csak azt ne mondd utóbb, hogy senki sem figyelmeztetett!


Innen ülve úgy néz ki, hogy soha nem ismerted Istent, akkor sem, ha keresztények között éltél és mozogtál évekig. Ha ismernéd Őt, akkor tisztában lennél azzal, hogy egyetlen legyintésével eltörölhetné a Sátán királyságát, és éppen az ERŐ volt az, ami soha nem volt megkérdőjelezve a Sátán részéről, hogy ki is az erősebb. Ami meg volt kérdőjelezve az az, hogy ki a jobb, igazságosabb, törvényszerűbb. Ebben a harcban a Sátán csúfos vereséget szenvedett, ugyanis a Krisztus úgy győzte le őt, hogy előtte szögre akasztotta isteni mivoltát, és emberré lett a Názáreti Jézusban. Azaz nem Istenként győzött a Názáreti Jézus, hanem emberként. Miután feltámadt, emberként kapott meg minden hatalmat Mennyen és Földön, amit átadott a felkent Gyülekezetnek. Ez az a hatalom, amit az Egyház a Pokol kapui ellen felhasznál az Úr Jézus Krisztus Nevében. Ha puszta kézzel kiállnál a robogó tehervonat elé, hogy megállítsd, ha a hajógyárból éppen a vízbegördülő hajótestet akarnád visszatartani, vagy ha a boeingek közreműködésével éppen leomlóban lévő WTC tornyainak a törmelékét akarnád a válladdal tompítani, több esélyed lenne, mint Isten ellen. Isten pedig téged is szeret, a Sátán pedig akkor is gyűlöl, ha fűt-fát ígérget. Ha Sátán mellé állsz, akkor elveszted mindazt, ami jelenleg jó az életedben. Talán tíz-húsz űzött éved lesz, vagy annyi sem, utána pedig úgy fog eldobni téged, mint az ember a használt wc papírt.

2014. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még jó hogy úgy kezdődik a kérdés hogy "Tisztelt Spirituális Sátánisták!" naja...a válaszolók közül gondolom egy se az...hát én személyszerint a kérdésedre nem akarok válaszolni kezdő létem miatt, viszont ha ilyen kérdésed van, és olvastál pár oldalt ezzel kapcsolatban...miért nem azokon az oldalakon kérdezed meg?:)
2014. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Kérdező!


A második vagyok, és nem azért írtam, hogy keresztény legyél az előbbi üzenteimet. Amit írtam azért tettem, mert jót akarok neked, és mert rühellem Joy of Satant, mert szerintem egy szekta, pont mint a szcientológia.

Én csak annyit kérek, hogy válaszolj magadnak ezekre a kérdésre:


"Ezt a kérdést, miért a gyakorin tettem fel? Miért nem a SoE fórumon?"

Ha a válasz az, hogy mert: "abból bajom lesz (bannolnak, lehülyéznek stb.)" ,


akkor szerintem kérdezd meg magadtól, hogy: "érdemes-e harcba szállnom az ideáljaikért? Egyáltalán érdemes-e foglalkoznom vele?"


Akárhogy is döntesz, kívánom, hogy a javadat szolgálja!

Minden jót!

2014. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nyilván elsőként ,,azokra,, az oldalakra tettem fel a kérdést :) A hozzászólásom 3 hétig rendszer-moderációra várakozott, majd rejtélyes körölmények között eltűnt XD A kérdésre pedig legalább 1 ember írjon használható választ kéreeeem XD Az eddigi hozzászólásoknak a válaszhoz SEMMI köze :(
2014. márc. 10. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!