Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt Spirituális Sátánistá...

Tisztelt Spirituális Sátánisták! Válaszolnátok nekem egy fontos kérdésre? (Iidióta válaszadók kíméljenek. )

Figyelt kérdés

Sok weboldalt elolvastam a témával kapcsolatban, már gondolkodom a beavatáson. De még mielőtt megtörténne, választ kell kapnom egy fontos dologra... Az tény, hogy harcolnunk kell az ellenséggel (spirituálisan, mágiával), de ha a családom és a szerelmem keresztény, Enki elvárja tőlem, hogy őket is támadjam? Sosem tudnék ártani nekik, de elvileg ők sem kivételek...

Még 1 dolog: Ha valaki (aki már személyesen találkozott, beszélt Enkivel)leírná nekem a tapasztalatait Vele kapcsolatban, nagyon hálás lennék :)

A lehetőleg ,,normális,, válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 5. 21:57
1 2
 11/18 MissLawliet ***** válasza:

Kérdező!


Én Spirituális Sátánista vagyok.

A keresztények (alatt) mármint aki ellenségnek számít, az elvakult kőkeresztényeket tartom, nem azokat,akik valamikor meg lettek keresztelve szokásból, meg évente elmennek misére szokásból.

Hanem akik gyakorolják a hitüket.

A családunkat nem mi választjuk ugyebár, és Enki Atyánk egyáltalán nem vár el olyat, hogy gyűlöld a családodat, vagy árts nekik.

A szerelem az egy más dolog.

A párunkat mi magunk választjuk.

Én személy szerint el sem tudnám képzelni, hogy egy kőkeresztényt válasszak párnak.

De ha már így alakult, még ha esetleg Sátán nem is örülne neki, nem hinném, hogy őt,személy szerint bántanod kellene.

Szoktál meditálni?

2014. márc. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok, bocsi az offért, de kérdezni szeretnék, az előző válaszolótól vagy tőled.

Ki az az Enki? "Atyánk"? Akkor hogy lehet vele találkozni? Nem vagyok vallásos (persze keresztényként neveltek), de olvasgattam rólatok is, még sosem találkoztam ezzel a névvel. Előző: hogy szűritek ki azon embereket, akik csak hinni akarnak valamiben, mindenféle kötöttség nélkül (ergo csak a egyház(ak) képmutatását utasítják el)? Hogyhogy bárki lehet spirituális sátánista? Értem ezalatt, hogy otthon megcsinálja a szertartást, és? Onnantól egyháztag? Mindent maga csinálgat otthon, vagy vannak összejövetelek is -pl a többi vallásnál a mise? A sátánisták elismerik Isten létezését, vagy csak a Sátánban hisznek? (Ha nem ismerik el Istent a Sátán miért Sátán, miért nem Isten, akinek más tulajdonságai vannak?)

2014. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

MissLawliet!

Köszönöm a válaszodat! Egyáltlán nem mondanám kőkereszténynek, de azért ,,igyekszik,,...

Igen, szoktam meditálni, leginkább üres meditációt. Nem volt még szerencsém bárkivel is ,,találkozni,, bármennyire is szeretnék beszélni Sátánnal...bár nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges, ill.veszélyes (olvastam, hogy néhány démon veszélyes lehet a kívülállóknak) egy nem elkötelezett személy számára...

A beavatást még csak fontolgatom (igaz, már 3 hónapja), de nem szeretnék elhamarkodottan dönteni.

Ha lennél szives, és persze nem okoz fáradtságot, kérlek oszd meg velem a tapasztalataidat, akár itt, akár privátban. Felemelő lenne konkrétan beszélni egy tapasztaltabb, beavatott személlyel :)

2014. márc. 11. 15:30
 14/18 anonim ***** válasza:

Nincsenek dogmatikus elvárások.


Először is olvass el mindent, és ha a megyőződtél a taglaltak valódiságáról, (ha kipróbálod a meditációinkat az sokat segít) akkor kezd el fejleszteni magad minden téren, spirituálisan, mentálisan és lehetőleg fizikailag is. Ez az egész lényege, hogy tökéletesítsd magad.


Röviden felvázolva: Információ szerzés, majd információ alkalmazás.

Azzal, hogy elkezded tökéletesíteni magad a spirituális praktikákkal, belülről fog fakadni az erkölcsi értékrended, így tudni fogod mi a helyes számodra. Mindenki egyéniség, mind mások vagyunk. Így értelmetlen kívülről kapni a választ, mert nem ismerjük a körülményeidet, a szüleidet. Még ha ismernénk is, mindenki máshogy fogná fel és máshogy cselekedne értelemszerűen. Speciel nekem a családom ugyanúgy szent, ahogy az Istenek. Én úgy gondolom ez lenne a normális eset. Maga a kereszténység és az aktív ügynökei (értsd, akik komolyabb erőfeszítéseket tesznek érte, és veszélyt jelentenek) ellenségek, mivel zsidó érdekeket szolgálnak ki. Igyekszünk elsősorban a szerteágazó gyom gyökerét támadni, ami maga a zsidóság.

Szóval röviden nem, nem kell megtámadnod senkit, semmit sem "kell" csatlakozni se.


Istenekkel való tapasztalatok: Nem érnél vele semmit ha leírnám. A hitelességéről csak akkor tudnál megyőződni, ha a bőrödön tapasztalnád, így fölösleges leírni.


Ha van egyéb kérdésed, akkor privátban válaszolok, Üdv.

2014. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Zoboleh!

Köszönöm szépen a válaszodat, eddig a leghasznosabbank bizonyult :) Téma részemről lezárva...

Viszont még lenne pár kérdésem, ha nem gond...elküldtem privátban :)

2014. márc. 15. 17:59
 16/18 anonim ***** válasza:
olyan édesek ezen a mély katolikusok, nem? ^^
2015. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

2-es NORMÁLIS VAGY???!!! AZONNAL FEJEZD BE AZ ALJAS RÁGALMAZÁST ÉS HAZUDOZÁST, TE FÉREG!


"Én nem vagyok Sátánista, de foglalkoztam vele egy jó időn keresztül, és én sem végeztem el a beavatást és össze is kaptam velük, és valószínűleg meg is átkoztak (persze mint várható volt nem lett tőle semmi bajom! :D). És utólag átgondolva örülök neki, hogy nem végeztem el, meg hogy összevesztem velük! :D Mind 1. Nem akarlak meggyőzni semmiről sem, de nézd végig a másik oldal véleményét ezzel a vallással kapcsolatban:

[link]

[link]

[link]

És gondold végig, ha tényleg rendelkeznek ezekkel a képességekkel mint például a mágia (amiben eléggé szkeptikus vagyok) miért nincsen ez köztudatban már?

A másik része, hogy az egész ellentmondásos:

1.A pogányok is gyilkoltak gyerekeket.

2.A pogányok is mutattak be állatáldozatokat az isteneiknek

3.Hogy lehet két ennyire egymást utáló ellentétes összevonni mint a zsidó és a katolikus? Ugye nem veszed be amit oda írnak, erről?! :D

A tény az, hogy a vallás célja egy erős mentális kontrollal irányított náci kemény mag létrehozása."


1.A POGÁNYOK NEM GYILKOLTAK GYEREKEKET TE PSZICHOPATA ÁLLAT!

Te vagy egy zsidó vagy, vagy egy zsidóimádó sábeszgój...


2. A pogányok nem mutattak be állatáldozatokat. Ha volt is ilyen, az már jóval később történt, biztos nem az Aranykorban.


Ember- és állatáldozatok bemutatása zsidó-keresztny szokás. Ezzel van tele a mocskos zsidó biblia.


3. A zsidóság és kereszténység NEM ELLENTÉTE egymásnak abszolút. Mivel a zsidók hozták létre a kereszténységet és az összes ábrahámi vallást. A zsidók a keresztények megtévesztése céljából hazudják azt hogy ellentétben áll a két vallás.


Azok a szánalmas weboldalak, amiket ajánlgatsz, aljas rágalom hadjáratok, amiket zsidók indítottak. Tele vannak ostoba hazugságokkal, csúsztatásokkal.


Olyan fergetegesen sötét vagy, hogy az valami elképesztő! A mágia nem azt jelenti képesség.

Nincs a köztudatban szinte semmi az okkulttal kapcsolatban, hiszen a zsidók már kétezer éve gondoskodnak arról, hogy minden valódi okkult tudást eltávolítsanak a dzsentilek elől.


A spirituális sátánizmusnak nem hagynak teret a zsidók, hiszen ez az, amit el akarnak pusztítani évszázadok óta.


Ezek után pedig elég egyértelmű, miért nem fedi fel magát és a képességeit egy spirituális sátánista sem ebben a zsidó uralomban...


"Valószínűleg meg is átkoztak"...és nem lett tőle semmi bajod? Tényleg? Akkor az a valószínű, hogy NEM átkoztak meg. Nem hiszem hogy a drága idejüket és energiájukat pazarolták volna egy ilyen szánalmas kis senkire mint te.


Nem tudom, ki vagy pontosan. És mivel volt jó pár beszivárgó féreg és troll a SoE fórumán, te bármelyikük lehetsz...


Náci mag létrehozása? LOL A pogányság (sátánizmus) elválaszthatatlan a nácizmustól. A vérében hordja ezt az összes dzsentil, ha tetszik ha nem.


Egyértelmű hogy vagy semmit nem tudsz a valódi nácizmusról, csak azt, amit a zsidó médiában hallottál és a zsidók által uralt oktatási rendszerben tanultál róla.

Vagy nagyon is jól ismered és érted is, csak egy fizetett mocskos zsidó bértollnok vagy, aki azért kapja a pénzét, hogy befeketítse, lejárassa a sátánizmust.

Igaziból totál mindegy, miféle vagy, zsidó vagy idióta agymosott dzsentil. A végeredmény a lényeg, az a hazug szemét, amit ideokádtál.


Előre szólok, írhatsz bármit te vagy akármelyik antináci zsidótalpnyaló troll. Mindig lesz rá reagálva, és ízekre lesztek szedve. Nem hagyjuk tovább, hogy terjesszétek a piszkos zsidó hazugságokat és megvezessétek az embereket.

2015. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok az intelligens hozzászòlásodhoz kedves Tímea Willheim vagy Fehèr Viktòria? Veronika Hompò? Az írásodbòl látszik az elmebaj, paranoid tünetek. Kezeltesd magad. Van vagy 100 profilod te szociopata. Brutál beteg vagy.
2018. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!