Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szép napot. Mindenki keres...

Tóthné mónika(süti) kérdése:

Szép napot. Mindenki keres választ a kérdésére, de a legfontosabbat, soha vagy néha, teszi fel: mi az igazság? Pl: valóban törödik velünk ISTEN, ha igen hogyan? Pusy mindenkinek. (süti, mónika)

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Pussy mindenkinek? :-) Hát ez isteni!
2014. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 belapus ***** válasza:

Akik kérdéseket tesznek fel - föltéve, hogy nem szándékosan hülyeséget kérdeznek -, mindannyian az igazságra kíváncsiak.Persze legtöbbször csak véleményeket kapnak.( Gondolom,ez is csak az. )

Pussy-t nem tudok küldeni.( Ez viszont igaz. )

2014. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csá! szerintem nem létezik Isten úgyhogy nem törődik velünk. De ez az én véleményem, ha létezne akkor sem érdekelne, hogy törődik-e velem vagy sem. Ez lenne a közös bennünk mindketten nem törödnénk egymással.
2014. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tamás321 ***** válasza:
Igen, megostoroz mindent, akit fiává fogad.
2014. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik,hogy léteztet.Ebből talán az a tanulság,hogy nem gonosz.Alapvető igazságnak nem is olyan rossz.

Igazság csak akkor létezhet,ha van ellenpárja (hamisság),anélkül értelmezhetetlen lenne.Hogy működjön egy nagyon bonyolult rendszer (energetika,kémia,biológia),azt működtetni kell.Amint kihúzod a "konnektorból",összedől és megsemmisül.

2014. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szeressük egymást ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!

Az igazság Jézus Krisztus, és Isten a törődését abban mutatta meg, hogy a saját vérét adta azért, hogy ne sújtson minket ítélet a bűneink miatt.


Ján 15:13 Nincsen senkiben nagyobb szeretet annál, mintha valaki életét adja az ő barátaiért.


Ha szeretnél Isten barátja lenni, akkor add oda az életed Jézusnak, és tartsd meg a parancsolatait:


Ján 15:14 Ti az én barátaim vagytok, ha azokat cselekszitek, amiket én parancsolok néktek.

1Ján 5:3 Mert az az Isten szeretete, hogy megtartjuk az ő parancsolatait; az ő parancsolatai pedig nem nehezek.

2014. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves Mónika!


A Biblia Istene nemcsak teremtő, hanem fenntartó Isten is. Neki köszönhető az, hogy van még élet ezen a földön. Jób könyvében a következőt olvassuk:


"Ha csak ő magára volna gondja, lelkét és lehellését magához vonná: Elhervadna együtt minden test és az ember visszatérne a porba." (Jób 34,14-15)

2014. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 KZitus ***** válasza:

Szia


Az első kérdésedre:"... a te szavad igazság." János 17,17

2014. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sandor76 ***** válasza:

Igen torodik.

Ad levegot,ennivalot,innivalot,gondoskodik a fizikai szuksegletunkrol.

Sot meg gondoskodik a szellemi szuksegletunkrol is,bar ez nemelyeknek tul megalazo,es nincs is ra szukseguk.

Probalj nem enni,inni,levegot venni,es nem aludni.

Nem fog sikerulni.

Hu az a franya evolucio.

Nekem ezt jelenti.

2014. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!