Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a szokás felnőtt katolizálá...

Mi a szokás felnőtt katolizálás utáni ebéddel kapcsolatban? Kinek illik meghívni kit?

Figyelt kérdés

Március utolsó vasárnapján lesz a keresztelőm és bérmálkozásom (római katolikus). Felnőttként katolizálok.


A templomi szertartás után ki hív meg kit ilyenkor?


A felnőtt keresztelt hívja meg ebédre a keresztszülőket, vagy a keresztszülők vendégelik meg az éppen megkeresztelt személyt, aki a keresztgyermekük?


Én, a leendő keresztgyermek nem tudnám meghívni a keresztszülőket, mert albérletben lakom, és a társak nem egyeztek bele. A szüleim ateisták és a keresztelőről még hallani sem akartak, és sajnos nem is jönnek el. Így a szülői házba sem vendégelhetem meg őket.


A környéken pedig nem tudok olyan étteremről, ami vasárnap nyitva volna.


Mi ilyenkor a teendő?


Amennyiben nekem illik meghívni a keresztszüleimet ebédre, nagyon cikis helyzetbe kerülök.

Mi lenne ebből a kiút?


29/N


2014. márc. 16. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A kiút ebből az lenne, hogy megbeszélitek egymással a problémát vagy keresel valakit, akihez meghívhatod őket. A legrosszabb esetben kiveszel 1 napra egy szobát valahol.
2014. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!