Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok! Valaki lenne olyan...

Muszlimok! Valaki lenne olyan kedves, hogy válaszolna a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet megtudni az iszlámról, és olyanokkal beszélgetni, akiknek ez a vallása. Lenne néhány kérdésem, eddig csak könyveket és internetről szedett dolgokat olvastam. De azért mégis más lenne egy muszlimmal beszélgetni. :)

Köszönöm, ha válaszoltok!

18/L



2014. márc. 31. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem volt egy veled egykorú lányismerősöm, aki szintén érdeklődött az Iszlám iránt. Csinos lány volt, szép kék szemekkel, szőke hajjal, és mindig mosolygott. Összejött egy angyali arab fiúval, udvarolt neki, ajándékokkal halmozta el, majd áthívta a szülei házába. Pár hét múlva találtak rá a szülei, egy szíriába tartó repülőgépen, csadorba csomagolva... :/
2014. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy fognak jönni ilyen válaszok. :)
2014. márc. 31. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt az oldalt.

[link]

2014. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 János114 ***** válasza:

Salem aleikum

Kedves kerdezo bar en csak par éve lettem muszlim szivesen beszélgetek errol barkivel.

Te hogyan kerultel kapcsolatba az iszlammal?

2014. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én közel 2 éve tanulmányozom, bár még nem vagyok muszlim, elég sokat tudok :) Nem tudom át fogok e valaha térni, ez még a jövő kérdése. Annyit még hozzátennék, hogy sok magyar muszlimmal beszéltem már, de mind szunnik. Ha esetleg érdekel a többi is (mert engem például egy kissebb irányzata fogott nagyon meg), vagy csak kérdésed lenne bármiben, írj privit :)

21/L

2014. ápr. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Elsőn besírtam!! :'D

Kedves kérdező nekem van egy nagyon kedves muzslima ismerősöm. Ha szeretnéd szívesen összehozlak vele,hogy kérdezz tőle.:)

2014. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz privátot, 18 éves muszlim lány vagyok.
2014. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is 1 eve erdekel a muszlim szokas es hagyomany, es jo hogy kiirtad ezt a kerdest.
2014. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!