Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megkeresztelhet engem a pápa?

Megkeresztelhet engem a pápa?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly, van ilyenre lehetőség? Mennyiért? Hogyan?
2014. márc. 31. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz olcsó...

Minek az neked?

2014. ápr. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos van az a pénz, de ez kb. olyan, mintha azt kérnéd, hogy az MNB elnöke csinálja meg az adóbevallásodat.


A másik, hogy ha személyesen őt kéred meg, az bizalmatlanságot jelent a többi pappal szemben, amit valszeg ott meg is kellene magyaráznod.

2014. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. A gyakorlatban kétlem. 1. A két szép szemedért nem teszi, akad fontosabb elfoglaltsága. 2. Ha pénzt ígérsz neki, biztosan nem teszi, elveivel ellentétes.
2014. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mostani pápával akár sikerülhet is.
2014. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

CSökött, retardált pogány vagy. Akármelyik keresztény ember megkeresztelhet aki meg volt keresztelve. Még én is, de akár a pápa is.


Mindössze ennyit kell mondania: "Megkeresztellek téged XY az Atya, a fiú és a Szentlélek nevében." És egy kis vízzel keresztet rajzol a homlokodra és kész. Ennyi az egész. Ezt minden normális a kereszténységet ismerő keresztény tudja, és teheti, a pápával egyetemben.

2014. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!