Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha evolúció során a legelső...

Ha evolúció során a legelső emberszerű valaminek volt köldöke?

Figyelt kérdés

Előző kérdezőnél gondolkodtam el ezen a kérdésen. Tehát a legeslegelső emlősfélének volt-e köldöke, mert elvileg az felesleges lett volna, ha ő az első. És az első emlőspár gyerekének pedig már volt? Bocsi ha bonyolultan tettem fel a kérdésemet.


Vonatkozik ez a Bibliára is, tehát Évának ha nem volt, akkor utána a gyerekeinek hogy-hogy lett, genetikailag ez mégis hogyan alakult?........



2014. ápr. 19. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést nem bonyolultan tetted fel, hanem értelmetlenül.

"a legeslegelső emlősfélének"

Nem volt legeslegelső emlősféle, nincs éles határvonal különböző fajok között.

Persze annak a lénynek, ami valami méh-szerű szervben fejlődik szüksége van köldökzsinór-szerű kapcsolatra, de hogy ez olyan legyen, mint a mostani köldökzsinór, hát nem hiszem, hogy lenne bármiféle információnk, mindenesetre szerintem nem valószínű.


"Vonatkozik ez a Bibliára"

Ha Éváról meg Ádámról beszélünk, akkor nincs értelme genetikáról beszélni és vica versa.

Vagy tudományosan vizsgáljuk a kérdést, vagy mesebelien, a kettőt mindenesetre rendkívül fölösleges és értelmetlen összemosni.

2014. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszodat, azért kérdeztem így, mert még pillanatnyilag én sem tudom mibe higgyek.
2014. ápr. 19. 20:10
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Hinni a mesékben lehet.

A tudományt megérteni kell.

Olvass!

Darwint, Dawkinst, egyéb evolúcióbiológusokat, sok mindent meg fogsz érteni.

2014. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Az evolúcióra egyenlő nulla darab bizonyíték van, mai napig csak egy elmélet. Ha láttad már Dawkinst, akkor tudod miért haragszik Istenre. Darwin pedig legalizálni akarta a vérfertőzéses házasságát, így muszáj volt mind a kettőnek egy bizonyíték nélküli fantázia világot felépíteni.


Keress rá neten Kent Hovindra, meg fogja adni a választ. Isten szeret téged is és vár rád.

2014. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Megjöttek az agyhalottak, éljen!
2014. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"Nem volt legeslegelső emlősféle, nincs éles határvonal különböző fajok között. "


Ez így logikusan hangzik csak éppen semmire sem volt válasz.

Nem mondhatod, hogy mindig csak emlősszerű volt az az izé, aztán emlős lett. Vagy sokáig félig emlős volt, félig meg nem, aztán beállt emlősnek.

2014. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

21:05-ös válaszoló. Igen, ismerem Kent Howindot, majdnem minden videóját megnéztem, viszont ő sem ad 100%-os válaszokat a felmerülő kérdésekre. Meg állítólag azt mondják róla, hogy szélhámos, és börtönben van. Na mindegy!

Bocsi, hogy mindig visszatérek: de ha Évának nem volt köldöke, az genetikailag hordozott valamit, akkor hogyhogy a gyerekeinek pedig lett. Akkor hogyan változott meg a dns-rendszere? Teljesen dilettáns a kérdésem :) Aki ért hozzá, kérem ne nevessen ki.

2014. ápr. 19. 21:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Minden méhlepényes emlősnek van köldöke. A tojásrakó emlősöknek (és onnan "lefele") nincs.
2014. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés értelmetlen. Nem létezett olyan, hogy "első ember". A Bibliai teremtéstörténet egy mese. Fikció.


Az agyhalott "nulla bizonyíték van az evolúcióra" idiótákkal meg nem kell foglalkozni.

2014. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Isten nagyon is létező mivel megismertem ès megtapasztaltam. Az evolúció hülyeség hülyének,akiket teljes tudatlanságban és kontroll alatt lehet tartani.Mivel Isten teremtette az embert így szerintem volt nekik mivel azt mondta nekik Isten szaporodnak a szülész pedig kell köldök.
2014. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!