Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha evolúció során a legelső...

Ha evolúció során a legelső emberszerű valaminek volt köldöke?

Figyelt kérdés

Előző kérdezőnél gondolkodtam el ezen a kérdésen. Tehát a legeslegelső emlősfélének volt-e köldöke, mert elvileg az felesleges lett volna, ha ő az első. És az első emlőspár gyerekének pedig már volt? Bocsi ha bonyolultan tettem fel a kérdésemet.


Vonatkozik ez a Bibliára is, tehát Évának ha nem volt, akkor utána a gyerekeinek hogy-hogy lett, genetikailag ez mégis hogyan alakult?........



2014. ápr. 19. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

"Isten nagyon is létező mivel megismertem ès megtapasztaltam."

Ügyes fiú vagy. Na bújj el gyorsan, mielőtt megtalálnak az ápolók!


"Az evolúció hülyeség hülyének,akiket teljes tudatlanságban és kontroll alatt lehet tartani."

Így van, mert mint tudjuk az evolúcióelmélet a legjobb tömegirányító eszköz a manapság és gonosz biológusok ezrei dolgoznak azon, hogy világuralomra törjenek.


"Mivel Isten teremtette az embert így szerintem volt nekik mivel azt mondta nekik Isten szaporodnak a szülész pedig kell köldök."

Milyen gagyin teremt ez az istened, hogy a szüléshez mindenféle köldökzsinórokra meg hasonlókra van szükség.

Jobban is odafigyelhetett volna teremtés órán!

2014. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

Ancient Mariner! Te milyen értelmes vagy kb mint egy szamár.

Mások válaszát tudod elemezni,de válaszolni a kérdésre nem tudsz.

Biztos te a semmiből fejlődtél ki,vagy előmásztál az őslevedből.

2014. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem csak ostoba vagy, olvasni sem tudsz?

Az első válasz is az enyém volt, meg is válaszolta a kérdést.

Érdekes, hogy az enyém 100%-ban hasznosos, a tiéd pedig 0%-ban hasznos, hmm...

Nincs még ideje visszabújni a kolostorba imádkozni?

2014. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 fGhw39-84th ***** válasza:

Nyilván minden emlősnek van köldöke, de a tojásrakó gerincesek fejlődéstanát ismerve, nekik is van köldökzsinórral homológ struktúrájuk. Ezt az oldalt érdemes megnézni (figure 4o): [link]

Látható, hogy a csirkeembrió testét egy rakat ér elhagyja és a tojás szikanyagát behálózva fokozatosan a testbe transzportálja a tápanyagokat. Az emlős embrionális struktúra nagyon hasonló, csak a tojás szikanyaga helyett az anya teste táplálja a magzatot.

2014. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De én még mindig azt nem értem, hogy ha evolúció volt, és kifejlődött valahogyan az első emlősféle, akkor mivel őt nem szülte senki, mert kifejlődött, akkor miért volt köldöke? Mert nem kapcsolódott semmilyen anyaméhhez, mert legelső volt. Vélemények?
2014. ápr. 20. 20:54
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja! És nem én pontozom le a válaszolókat!
2014. ápr. 20. 20:59
 17/17 Tom Benko ***** válasza:

Honnan számít valami emlősnek? Nincs határvonal, azt látjuk, hogy folytonos átmenet van, aztán valamikor a tojásrakás környékén elkezd kialakulni a szervezetbe tápanyagot szállító érrendszer, ez fejlődött az emlősök kialakulása során lassan köldökké. Az a baj, hogy a kategorizálás miatt mindenhol határvonalat szokás keresni, ott is, ahol nincs. A klasszikus "honnantól piros a szivárvány" kérdés átfogalmazása csak.

Kent Hovindot meg ne citáljuk ide, ő még a saját vallása parancsolatait sem képes betartani.

2014. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!