Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olvassa ezt a kérdést fiatal...

Olvassa ezt a kérdést fiatal (20 év alatti) keresztény?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy te hogy döntöttél: házasságig megtartod a szüzességed, vagy sem?
2014. ápr. 19. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag maszturbálok házasságig! De van hozzá egy művaginám.
2014. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia ! :)


Én őszintén válaszolok. Keresztény ember vagyok, viszont ezt a házasság előtti szüzesség megtartásást nem tartom se jónak se semminek.

Mellesleg 19 éves vagyok (fogom tölteni egy hónapon belül) és nem vagyok szűz, de nem is feküdtem le fűvel fával).


Viszont van ey velem egy korú ismerősöm, az például még szűz és a barátnője annyire vallásos hogy kijelentett hogy ő a házassága napjáig nem akarja elveszíteni.


Ez rendben, ténleg, ő döntése, viszont itt fennáll egy nagy veszély : és ha a csajnak nem fog tetszeni ahogy majd az akkori férje tolja neki? Sokaknál a szex már egy válóok, de szerintem ezt nem is kell mondjam. Másik felmerülő probléma lehet egy ilyennél a megcsalás is, mivel kíváncsi a nő is és a férfi is arra hogy milyen lehet mással-nem tudom az esetek arányát, de biztos van ilyen is.

2014. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Senki sem születik lepedőakrobataként. Ha eleinte nem is klappol tökéletesen minden, türelemmel és kitartással lehet változtatni a dolgokon! Azért van ennyi válás manapság, ha elromlik, már dobják is a kukába anélkül, hogy megpróbálnák megjavítani!
2014. ápr. 19. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már rég elmúltam 20 éves.

De betartottam azt, hogy csak házasságban, a párommal élek nemi életet. Azelőtt nem.

Nekem ilyen szempontból tetszik a Római Katolikus azon tanítása, hogy a házasságot nem lehet felbontani.

Ez alapján, aki valóban komolyan gondolja, megfontolja, hogy kivel köt házasságot, és nagyobb a házasság utáni összetartó erő.


Egy Római Katolikus

2014. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!