Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kaphatnák válaszokat a kérdése...

Kaphatnák válaszokat a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
isten miért nem álitja meg a roszat vagy miért teremtette azt ha a jót akarta csak megteremteni? Ha Ádám és Éva volt az első ember a földön akkor miért jézusról van szó elöbb? És ha isten fia jézus, és szűzmásia az annya, ak hogyhogy isten-nek seni köze máriához?
2014. máj. 3. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pap ismerősöm mondta, hogy az emberek szeretik a sületlenségeket hallgatni, beleértve az ő prédikációit is. Ahogy a gyerekek a meséket.
2014. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sandor76 ***** válasza:
23%

Kaphatsz.

Mivel sok kerdest tettel fel,es nem egyszeruek ra a valaszok,hogy megertsd,kerdezz meg egy Jehova Tanujat ,ha arra jarnak es ezeket szepen megtudjatok beszelni,es ha mas kerdesed is akad kozben arra is kapsz valaszt.

2014. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KZitus ***** válasza:

Szervusz


isten miért nem álitja meg a roszat - meg fogja állítani. Már sok mindent tett ennek érdekében


" a rosszat vagy miért teremtette azt ha a jót akarta csak megteremteni?" -nem teremtett rosszat, vagy rosszul. Szabad akaratot adott az embernek, amivel nem tudott élni az első tökéletes emberpár. Krisztus megtanította au első követőit élni vele. Ha te is megtanulod, őrőkké élhetsz itt a földön nemsokára.


"Ha Ádám és Éva volt az első ember a földön " - ezt írja a Biblia


"akkor miért jézusról van szó elöbb?" - ez nem igaz, Jézus minegy 4 ezer évvel Ádám tereemtése után született meg itt a földön. De az viszont igaz, hogy Ő Isten elsőszülött teremtménye, Így az égben jóval Ádám előtt ő már élt. Hiszen mindent együtt teremtett az Atyjával, már a galaxisokat is.


" És ha isten fia jézus," -följebb már leírtam hogyan


" és szűzmásia az annya, ak hogyhogy isten-nek seni köze máriához?" - Isten Jézus életét áthelyezte Mária méhébe(tehát csodát tett), így embeerként született meg Jézus.


Hát nem hiszem, hogy ez aa "diohéj" magyarázat kielégít téget. Én is csak azt tudom tanácsolni, amit a fölöttem író, illetve azt, hogy látogass el a jw.org honlapra, ott minden kérdésedre választ találsz.

2014. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!