Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúitól miért nem...

Jehova tanúitól miért nem lehet kapni rövid és egyértelmű válaszokat?

Figyelt kérdés

Mindig oldalakba írják le a válaszaikat még a legegyszerűbb kérdéseknél is és ez már nagyon idegesítő! Mintha máshogy nem tudnák kompenzálni a hazugságaikat csak úgy, hogy ha hosszan írják azt le, mintha attól igaznak tűnne majd.


Itt van ez a kérdésem is ami tényleg érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__5..


És nem találok egyetlen rövid, egyértelmű mondatot se, pedig még mondat sem kellene csak egy név, hogy Jehova, vagy Jézus és köszöntem szépen ennyi elég is lenne!


De ahogy néztem mások kérdéseinél is, nem képesek soha sem rövid egyenes válaszokat adni, csak mindenféle utakat nyitnak meg a beszélgetésben és eltelik úgy 5 perc, hogy utána már teljesen másról kezd el beszélgetni mindenki, pedig az igazság egyszerű!



#nyomorult tanúk
2014. máj. 6. 09:32
1 2 3
 1/21 Szeressük egymást ***** válasza:
50%
Azért nem adnak egyenes választ pl. a fenti kérdésedre sem, mert nem az ÚSZ alapján áll az Istentiszteletük, ezért ködösítenek, terelnek, hogy ne lepleződjenek le. :-)
2014. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kedves #1 pontosan ilyen egy rövid, egyenes és JÓ válasz, köszönöm!
2014. máj. 6. 09:43
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Mert ezt tanítják nekik és mert sosem önálló véleményt írnak, hanem bemásolnak. Egy hazugságot pedig könnyű elrejteni egy hatalmas dzsungelben.
2014. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Crussader ***** válasza:
44%

Kiskapuk...mindig vannak kis kapuk. (Constantine) :)

És ők erre vannak kiképezve,hogy megtalálják azokat.

2014. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

Nem is fogol egyértelmü választ kapni sohasem Tofy


Tudod miért?


Mert be van neked fixelve a saját elképzelésed. Igaz van egy néhány barátocskád, aki majd hasraesik a szövegjeidtöl


Olyan egyszerü a válasz, de nem érted. Kiírunk valamilyen verset a Károli Bibliából, hazugsággal vádolsz minket. Észre sem veszed, hogy nagy vallásos létedre a Bibliát neveted ki.


Nem akarod látni mit ír a Biblia és sajnos ilyen hozzáálással nem is fogod.

2014. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

bocs elfelejtettem aláírni


Katy

2014. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Katy megmondjam neked, hogy mi az a vallásosság? Az, hogy Jézus Krisztus Egyháza HELYETT egy fanatikus szektához tartozol és pontosan azok szerint az emberi parancsolatok szerint ugrálsz, amiket ők kitalálnak.

Nincs bennetek élet.


Az én szívemben Jézus Krisztus él, Aki az én Uram (I. Korintus 12:3) és megváltóm, ti meg még azt sem tudjátok eldönteni, hogy kit nevezzetek uratoknak.

2014. máj. 6. 14:07
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

A kérdezőnek tökéletesen igaza van. habár én picit finomabban közöltem volna ezt a kedves tanúval.

De attól függetlenül igaza van.

2014. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 sandor76 ***** válasza:
47%

Lehet.

De ugyse ertenetek.

Ezert probalunk hosszabban,igyse ertitek.

De azert csak higgyetek.Mi is azt tesszuk.

2014. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Szia


Az Én Istenem Jehova, aki jelenleg a királysága élére Jézust a fiát nevezte ki.

Egyértelműen leírtam, hogy mi kép írja a biblia ezt a kérdést.

ennél fogva tisztában vagyok hogy azzal ki az Istenem, és azzal, is hogy most miért Krisztusnak tartozom engedelmeskedni, bár az imádat tekintetében Jehovát illeti a dicsőség.


Igyekeztem rövid lenni.

Tisztelettel Katy Weaver

2014. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!