Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúitól miért nem...

Jehova tanúitól miért nem lehet kapni rövid és egyértelmű válaszokat?

Figyelt kérdés

Mindig oldalakba írják le a válaszaikat még a legegyszerűbb kérdéseknél is és ez már nagyon idegesítő! Mintha máshogy nem tudnák kompenzálni a hazugságaikat csak úgy, hogy ha hosszan írják azt le, mintha attól igaznak tűnne majd.


Itt van ez a kérdésem is ami tényleg érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__5..


És nem találok egyetlen rövid, egyértelmű mondatot se, pedig még mondat sem kellene csak egy név, hogy Jehova, vagy Jézus és köszöntem szépen ennyi elég is lenne!


De ahogy néztem mások kérdéseinél is, nem képesek soha sem rövid egyenes válaszokat adni, csak mindenféle utakat nyitnak meg a beszélgetésben és eltelik úgy 5 perc, hogy utána már teljesen másról kezd el beszélgetni mindenki, pedig az igazság egyszerű!



#nyomorult tanúk
2014. máj. 6. 09:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

STOP! ÁLLJ! Mindenki hagyja abba ezt az undorító, gyerekes viselkedést! Ennek már semmi értelme! A Jehovák és a más vallásúak is egyaránt hagyják abba! Szerintem nem ez Isten akarata, hogy veszekedjünk, támadjuk egymást, csak mert máshogy gondolkodunk. Tehát én azt javaslom, hogy itt ezen a ponton hagyjuk abba, mielőtt még jobban elmérgesedne a helyzet.

Köszönöm mindenkinek! Jó éjszakát!

2014. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!