Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lucifer és Isten kapcsolata...

Lucifer és Isten kapcsolata szerintetek? Bővebben kifejtem

Figyelt kérdés

Na mármost isten letaszította lucifert a mennyekből de ha jól megnézzük lucifer szemszögéből soha nem nézi senki sem miért?

ő is egy angyal volt és isten csak arra teremtette őket hogy szolgálják ki az embert mint egy cseléd kb. és akkor jogosan ne legyen felháborodva?!

Csak azt szerette volna ha kicsit vele is törődnek vele is foglalkoznak de Istennek csak az "emberiség" a mindene miért olyan nagy bűn ha nem szeretett volna "szolga" lenni miért kell ezért az örök sötétbe száműzni és utána azon csodálkozni hogy rosszat akar az embereknek ezek után?!


Mellesleg szerintem elég önző dolog kikényszeríteni akárkiből is hogy csodálattal áhítattal szeressen és szolgáljon.


Ti mit gondoltok?



2014. máj. 17. 18:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Isten a pokolba száműzte lucifert "fényhozót"

oda száműzte!

Akkor a poklot ki teremtette?

Szerintem csak mese habbal hogy ennyire dúl a haború köztük.

Van fenti világ és lenti világ. Szépen 2 fele váltak hogy a földet irányítsák meg a teremtést stb.

Lentről a test fentről a lélek érkezik es ugyan oda távozik is vissza.

2022. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!