Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ez bizonyíték az...

Szeressük egymást kérdése:

Szerintetek ez bizonyíték az óriások létezésére?

Figyelt kérdés

Állítólag erre a 120 cm hosszú emberi combcsontra Török ország területén leltek, és egy texasi múzeumban van kiállítva:


[link]


A múzemról bővebben itt:

[link]


Néhány bibliai hivatkozás az óriásokra:

1Móz 6:4 Az óriások valának a földön abban az időben, sőt még azután is, mikor az Isten fiai bémenének az emberek leányaihoz, és azok gyermekeket szülének nekik. Ezek ama hatalmasok, kik eleitől fogva híres-neves emberek voltak.


4Móz 13:34 És láttunk ott óriásokat is, az óriások közül való Anáknak fiait, és olyanok valánk a magunk szemében, mint a sáskák, és az ő szemeikben is olyanok valánk.


5Móz 3:11 Mert egyedül Óg, Básánnak királya maradt meg az óriások maradéka közül. Íme az ő ágya vas-ágy, nemde Rabbátban az Ammon fiainál van-e? Kilenc sing a hosszasága (~4m) és négy sing a szélessége(~1,8m), férfi könyök szerint.



2014. jún. 9. 20:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz a felelet a kérdésedre.


Bár öszintén bevallom, hogy nem néztem meg a belinkelteket, de már valahol láttam és olvastam óriási méretü csontoktól. Igaz, hogy a Biblia ír óriásokról, ma is vannak ilyenek itt-ott, ezt a szakértök tudják, hogy a növekedési hormonnal van baj.


A vizözön elötti idökböl is van hír a Bibliában az óriásokról.


De az is igaz, hogy a mai világban rengeteg sok a csalás, ugyanúgy van ez azokkal a csontokkal is, amit az evolucionisták bizonyítékképpen felhoznak. Sok sok csalás, szenzáció éhség


Katy

2014. jún. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ezek szerint a múzeum katalógusa is blöff?"


Mármint az, amit linkeltél?

Ami ezt írja: Sculpted Giant Human Femur (cast)

Vagyis a gyengébbek kedvéért egy replikáról van szó.

Ezt egyébként el sem titkolja: "This model (sculpted by Joe Taylor) of a giant human femur (leg bone) is a popular exhibit." Vagyis a múzeum honlapja is nyíltan felvállalja, hogy maga az alapítója készítette azt a combcsontot.


Ja, valóban egy hiteles lelet.

2014. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ez faragvány. Az eredeti szétmállott. :-)
2014. jún. 10. 11:21
 14/31 anonim ***** válasza:

Figyelj, kérdező: többször volt már ez a kérdés.

A fényképek egy hoax verseny győztesei.

Egy 4 méteres, vagy nagyobb ember pedig ÉLETKÉPTELEN.

Ezt már többször is elmagyaráztuk itt - olvass vissza, légy szíves.

2014. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Én csak egy nagy csontot látok, ki tudja igazi-e, ki tudja emberi-e?

A régészetet a te helyedben nem venném komolyan, mert nem létezik 6000 évesnél régebbi csont, vagy a Biblia kamu.

2014. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%

Ha elolvastad volna a cikket, látnád hogy NEM találtak ilyen combcsontot.


Ami ki vann állítva csak egy műalkotás ("modell"), arra milyen lenne ha létezett volna.


De nem létezett, mint ahogy (csak párat a Bibliából) nem létezett:

- 4000 éves világegyetem

- lapos Föld

- saját fénnyel rendelkező Hold

- globális özönvíz

- egyiptomi fogság

- isten, jézus, szentlélek.


PLUSZ, ha olvastad volna, vagy Joe-bácsi olvasta volna a Bibliát, akor tudná(d), hogy az abban szereplő óriások (amik kitalált mesealakok) összesen 3 méter magasak voltak. Ha a fickót a képen vesszük 150 cm-nek, a rajz alakja a derekáig kb. 2m,a teljes magassága tehát lenne legalább 4 méter, ami túl sok.

2014. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 megfelelő ***** válasza:
14%
A zárványokból megállapítható, hogy a levegő oxigéntartalma 25%-al volt több, mint ma. Ezért is éltek az emberek 900 évig és sokkal nagyobbak is voltak. Találtak tudtommal sok nagy csontot, de nem publikálják, mert az ellentmondana az evoluciós elméletnek, hogy egy kis gnóm majomszerű vacakból alakult ki az emberiség. Abban a tudósok is egyetértenek,ha az oxigén levegőtartalma akkora lenne, mint régen, az állatok is olyan nagyméretűek lennének, mint régen.
2014. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%

"Találtak tudtommal sok nagy csontot, de nem publikálják, mert az ellentmondana az evoluciós elméletnek"


És az kinek jó? És miért?

2014. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, menj át az ezotériára.
2014. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%

Hm, én legutóbb azt olvastam ezoterikusoktól, hogy a dinoszauruszok azért haltak ki, mert régen magas volt az oxigéntartalom, de aztán lecsökkent, ezért gyorsabban kellett szedniük a levegőt, de a végén olyan gyorsan ziháltak hogy lángralobbant a légcsövük tőle, és ezek voltak a sárkányok (kb. 2 fél perccel azelőtt hogy mind kihaltak volna).


Asszem én mégis maradok az EVIL-úciónál.


Btw, tudod mi volt mikor egy csóka előállt azzal hogy Einstein hülye, mert a relativitáselmélete csak nagyon spőeciális esetre vonatkozik?

Adtak neki valami Noble-díjat, Einstein meg hazament tovább dolgozni (és neki sikerült is továbbfejlesztenie a munkáját és előállni az általános relaitivitáselmélettel is, így a mázlista kevesek közé tartozik, de egy biztos: egyáltalán nem vette rossz néven hogy kiderült nem tökéletes amivel előállt).

Fene, tudod mit csináltak mikor kideülr pl. hogy a Föld nem lapos, vagy hogy a Newtoni fizika mégsem úgy van ahogy elképtelték?Örültek neki hogy lett hirtelen egy csmó dolog amit kutatni lehetett, az történt.


A tudósok nem titkolnak el eredményeket. A tudósok imádják ha megcáfolhatják egymást. Ők nem papok.

2014. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!