Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit Gyülekezet miért nem...

A Hit Gyülekezet miért nem áll azon szervezetek mögé, amiket a Hitgyüli hozott létre, Németh Sándor miért nem vállalja fel, valamitől fél?


2014. jún. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Mégis mitől félne? Hit Gyülis fiatalok hozták ezt létre, nem maga Németh Sándor, hivatalosan semmi köze hozzá. Ha néhány katolikus ember összeáll, és létrehoz egy szervezetet, ami nem klapcsolódik közvetlenül a valláshoz, azt sem kell a pápának vagy akár a helyi plébánosnak "felvállalni".
2014. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
80%

Személyes véleményem rosszindulat nélkül. Tudom ez ritka, de létezik...szóval.

Szerintem azért, mert a Hit Gyülekezete emberekből áll.

Valamikor pszichológiából úgy tanultam, hogy vannak ezek a "szerepek". Azt jelenti a kifejezés, hogy egy ember több szerepben létezik, de mind ő. Például egy háziasszony lehet még, feleség, anya, munkásnő, álalmpolgár ...stb

Egyetlen személy, de más a szerepe. Attól függ, mire van szükség egy bizonyos helyzetben.

Ugyanígy a hitgyüliben lévő emberek nem csak gyülisek, hanem magánemberek is, így ha úgy gondolják, akkor magánemberként, nem a gyülekezet színeiben lépnek fel, aminek az az előnye is meg van, hogy aki kezdeményezi, és mivel nem gyülekezetei tagsághoz köti a szerveződést, így bárki, az eszmével szimpatizáns beszerveződhet egy egy "akcióba".

Innentől kezdve pedig már nem lehet mondani azt, hogy ők Hit gyülekezete, mert már felhígult -nemdebár?

Egyébiránt nem vettem észre, hogy bármitől féltek volna kiállni, de ha így volt, ollózz be valami konkrétumot, mert hozzám nem jutott el, bár az is igaz, nem nyomoztam utána.

2014. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nèmeth Sandor eleg sokszor beszelt a jobbik Ellen..mindig fellèpett ellene . Ezt az oldalt fiatalok hoztàk lètre. Van is egy videò, hogy kik mert nyilatkoztak. Az megint más,hogy esetleg van hit gyulis tagja.
2014. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom hogy vannak ezek a dolgok, én hitgyülis vagyok, néztem pár Morvai Krisztás videót, és tetszett. Ami a Vona elleni amerikai tüntetést illeti, az csúnya volt, tiszta szégyen. Itthon ülőtüntetőkre könnygáz? Nézek Bogár Lászlót, Tóth Zoltánt, Drábikot, Ángyán Józsefet, Bencze Izabellát, Tóth Bálintot is, és valahogy azt veszem észre, hogy a jobbik az az egyetlen, aki felvállalja a magyarságot az NWO ellenében. Persze hallottam olyat is, hogy a jobbikot Moszkva pénzeli, de nem baj, Putyin is az NWO ellen van. Persze, bárki mondhat bármit. Nehéz eligazodni.
2014. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!