Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A színebsörű emberek miért...

A színebsörű emberek miért olyan vallásosak?

Figyelt kérdés

-Az előítéletem miatt a T.V-kell okolni!:)-

És már Én is tapasztaltam,talán elfelejtették hogy miért kellet akkoriban vallásos(Keresztény és egyéb szektái)lenni?

Most "vallás szabadság" van miért nem érdekli a múltuk?



#vallás #pogány #színebsörű
2014. jún. 20. 22:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Talán azért, mert őket még nem fertőzte meg olyan mértékben a tudományos világkép, mint a fehér bőrű embereket.


Üdv. Péter

2014. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%

Miért nem mész aludni, gyermek? Későre jár.

A színsebőrűek talán jobban látnak a szívükkel. "Jól csak a szívével lát az ember".

2014. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Ez inkább az afrikaiakra jellemző.

Okok: szegénység, szörnyű életkörülmények, gyenge oktatás stb.

A vallás meg valljuk be eléggé összekovácsolja a közösséget és reményt ad.

2014. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Értem,de akinek megadatott az hogy az U.S.A-ban éljen az miért ragaszkodik ennyire?(Tudom hogy,erre nem lehet pontos választ adni,mert ez ugyan olyan mint Európa de,remélem azért körülírjátok.)
2014. jún. 20. 23:07
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarok rasszistának tűnni, de: vajon miért éltek még mindig törzsi szinten a feketék, még akkor is, mikor a fehérek már ismerték pl.: a sugárhajtómű elvét, kiszámolták a Föld kerületét; fejlett társadalomban éltek, s fejlett kultúrákat hoztak létre?
2014. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen,de akkor a fehér ember is elmaradott vallási szinten,nem!?Habár a fehér embereket sem értem,ők is ugyan ezt csinálják!Miért imádják azt a rendszer ami az Őseiket halálra kínozta és ráerőszakolta?
2014. jún. 20. 23:24
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez fejlettségtől függ. Nézd meg pl.: Svédországot.
2014. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%

ideje, hogy észhez térj, kérdező! a mi "Őseinket" a vallásellenes rohadt kommunisták kínozták halálra - ez egyelőre dokkal jobban fáj, mint az a másfél boszorkány, akit a szomszédok rágalmazása miatt a méltatlan vallási vezetők eltettek láb alól.

A vallásellenes komcsik közvetlen őseinket kínozták halálra, nem századokkal ezelőtti történelem. És elég volt ehhez mindössze 100 év!

"a kommunizmus számlájára mintegy 100 millió áldozat írható (s ezek csak a halálos áldozatok), tehát az ilyen agyhalottak,zombik, akik a vallásról semmit sem tudnak, csak téveszméket az ellenségektől, azok nincsenek beleszámolva a pusztításba:

[link]

2014. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
"Miért imádják azt a rendszert" A vallásos Istent imádja, nem valamiféle rendszert. Ha étterembe mész, az ételt ízleled, szereted, nem az épületet, asztalt, pincéreket. A rendszer a körülményeket adja az étel szeretetéhez, és ha jó, segíti, ha rossz eltaszítja az étteremből az embert.
2014. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ideje hogy észhez térj!A Kommunizmus a zsidó/keresztény eszme minden tettükkel Őket támogatták!De,most ebbe ne menjünk bele!
2014. jún. 20. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!