Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A színebsörű emberek miért...

A színebsörű emberek miért olyan vallásosak?

Figyelt kérdés

-Az előítéletem miatt a T.V-kell okolni!:)-

És már Én is tapasztaltam,talán elfelejtették hogy miért kellet akkoriban vallásos(Keresztény és egyéb szektái)lenni?

Most "vallás szabadság" van miért nem érdekli a múltuk?



#vallás #pogány #színebsörű
2014. jún. 20. 22:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kommunizmus és vallás, mindkettő rossz kezekben végezte, olyanokéban, akik hatalmat akartak, és minden mást eltiportak, aki más véleményen volt.

A kommunizmus egy fajta utópisztikus állam megvalósítását szolgálta, amikor megszületett, de ezt felhasználták, kiforgatták és fegyvert csináltak belőle. Az emberek már csak ilyenek.


A kérdéshez:

Az USA-ban szinte minden ember vallásos, ott ez a trend. Emiatt ott a legtöbb színesbőrű is értelemszerűen vallásos.

Ha az Afrikában élőkre gondolsz, ott pedig ahogy előttem írták, a rossz életkörülmények miatt hinniük kell valamiben/valakiben, hogy erőt merítsenek.

2014. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 aries 2 ***** válasza:
14%
Mert színes egyéniségek.
2014. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"19 Te viszont egy kalap alá veszel minden kommunistát"

NEM tudom, nekem írta-e kedves Bruce Csődör Roberts ezt, mert hunytam egyet és elvesztettem a fonalat.

De természetesen NEM vehető egy kalpag alá: az áldozat fölmagasztosul, a gyilkos lesz végül is a valódi áldozat. Pl. a lelőtt fehér zászlós követek, vagy kitűnő példa:

a vallásgyűlölő-üldöző és egyben legjobb tarkón-lövető kitűnő márxista filozófusunk, Lukács György - mikor ott volt Moszkvában, ahol kivégezték a kommunista Kun Bélát (valamit nem jól tett) - aznap pezsgőztek: egy tanítvány elképedve mondta:

-De hát meghalt egy ember, Gyuri bácsi! mire azt felelte legjobb tarkónlövető filozófusunk, LUKÁCS GYÖRGY:

- Kutya kutyahalállal!

Na szóval nincs egy kalap alatt a dicstelen társaság, csak annyiban, hogy a magas szellemiséget, a tiszta hitet mind aláásni volt hivatott. És most itt az eredménye - már a 2. generáció nő fel eben a hitetlenségben.

2014. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
*ebBen
2014. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
...mert vegtelenul elmaradotabbak.
2014. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!