Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mióta hordtam a rózsafüzért...

Mióta hordtam a rózsafüzért azóta egyre rosszabb dolgok történtek velem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy idő után már kezdett elegem lenni, falhoz csaptam a füzért és visszapattant Jézus._.
2014. jún. 29. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Köszönjük -.-


Semmi köze nincs a rózsafüzérnek ahhoz, hogy egyre rosszabb dolgok történtek veled. Tárgyaknak nincsen semmiféle mágikus erejük, csak az emberek ruházzák fel őket ezzel.

2014. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen pszichiátert.
2014. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint Jézus nagyon rugalmasan kezelte a problémát.
2014. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Prókátor ***** válasza:
52%

Ez kissé hülyén fog hangzani, de azért elmondom, mert velem is történt hasonló.

Valószínűleg közelebb kerültél Istenhez, mikor a rózsafüzért imádkoztad. Ezért Isten is jobban figyelt rád, és … rossz úton haladtál! Tanítást kaptál arossz dolgokkal. Próbáld meg átgondolni, hogy mi lehetett az oka a rossz dolgoknak, mit kellhet megtanulnod belőle.

2014. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%
Ha műanyag a rózsafüzéred, kígyók meg mindenféle furcsa jelek vannak rajta, azt javaslom dobd ki, és vegyél egy normálisat.
2014. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!