Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » S. O. S.! Sürgős! Ezt vehetem...

Prókátor kérdése:

S. O. S.! Sürgős! Ezt vehetem isten valós válaszának? Rágyújthatok?

Figyelt kérdés

Ma délután ellazult, mondhatni meditatív állapotban történt meg a következő eset: egy hang azt mondta, hogy megkaphatom a nyugodt és anyagilag stabil életet, ha … lemondok a szerelmemről. Majd a vége az lett, hogy nem kell a szerelmet sem feláldoznom, elég ha a cigarettáról mondok le, és ehez meg segítséget is kapok, nem fogom érezni a cigaretta utáni vágyat (aki valaha volt láncdohányos, csak az értheti hogy miről beszélek)

Azóta órák teltek el, és nem gyújtottam rá. Viszont most egyre jobban kezd hiányozni a cigaretta. Az is igaz, hogy a nyelvemen kevéssé érzem a hiányát, sokkal inkább a"szemem kívánja ", és egyáltalán a füstölés, a gyújtás hiányzik.

Hihetek ennek a hangnak? Lehetett ez isten szava? Ja és a másik, hogy arról volt szó, hogy még ma megláthatom ennek a segítségnnnnnnek a kezdetét, de eddig semmi.


2014. jún. 30. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha van elég akaratod, akkor ne gyújts rá.
2014. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.... a leírás alapján, ez a stílus nem Istenre jellemző. Amúgy balról vagy jobbról jött a "hang" ?
2014. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Úgy rémlik jobbról érkezett. Miért? Melyik oldal mit.jelenthet? Amúgy hha esetleg számít benne, én bal kezes vagyok, bár hozzá vagyok szokva a jobb kezes világhoz.
2014. jún. 30. 19:22
 4/19 anonim ***** válasza:

Úgy tartják hogy a balről jövő hang a gonosszá vált angyalok próbálkozási iránya, mígy a jobb oldal a jó vagy más néven őrző angyaloké...Viszont volt tapasztalatom jobbról jövő hanggal mely "isteninek" tűnt, de rideg, hűvös, számító volt és ez nem Isten, sem a jó angyalok stílusa.

A gonosz mindig próbálkozik, (ez meg van írva), valami olyant ajánlani fel, amit szeretne az ember. "de eddig semmi." -nyilván igyekezett rászedni, hátha besétálsz a csapdába.....

2014. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tűnt számítónak a hang, és az egész nem volt alkudozás szerű sem, inkább próbának tűnt, hogy tényleg kitartok-e a kedvesem mellett, akivel elképzelem a további életem. Viszont már lassan lemegy a nap, és semmi jele annak, hogy bármi is történt volna. Max annyi, hogy a telefonom (most is arról írok) állandóan kipurcan azóta. Szóval eléggé fura a dolog. És még annyi: töbször hallgattam már jobbról érkező.hangra … aminek marha nagy pofáraesés volt a vége. Lehet, hogy nálam a másik vállamon ül az őrzőangyalom? Esetleg éppen a balkezesség miatt?
2014. jún. 30. 19:40
 6/19 anonim ***** válasza:

A balkezességednek semmi köze hozzá !

Az ember a bűneivel elzavarja a jobb oldaláról az örzőangyalt és a szabad helyet a gonosz elfogalja és onnan próbálkozik...."aminek marha nagy pofáraesés volt a vége"-innen tudhattad, hogy nem Istentől volt és most se...

2014. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát te mit szívsz?
2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szeressük egymást ***** válasza:
60%

Ez a fogvatartód hangja volt. Jól belemerülhettél okkultizmusba ha így beszélget veled. :-D Ott ül a jobb válladon. :-D

Isten nem szokott alkudozni, hogy ezt kapsz, meg azt kapsz, ha elhagyod a szerelmed. Egy démon megteheti, hogy egy kis ideig nem gyötör a cigaretta utáni kivánsággal, ha ezzel eléri, hogy Istennek higgyed a hangját és őt kővesd.

"arról volt szó, hogy még ma

megláthatom ennek a segítségnnnnnnek a kezdetét, de

eddig semmi."

Hazudik is. :-D

2014. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellett volna a legutolsó cigidbe hallucinogén anyagot keverni.
2014. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Peeerszeeeee!!!!Nyugodtan gyúúújts ráááááá!!!xD
2014. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!