Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés 30 évesen? Hol,...

Ismerkedés 30 évesen? Hol, hogyan, kivel? (Elsősorban a 25+ korosztály válaszának örülnék)

Figyelt kérdés
Mostanában azt tapasztalom, hogy 30 éves nőként szinte lehetetlen ismerkedni, mivel nem járok szórakozni. A munkahelyemen szinte csak nőkkel dolgozom együtt. A facebookot nem társkeresésre használom és nem áll szándékomban ott az ismerőseim ismerősei után kutatni. A társkereső oldalakat még nem próbáltam, mert sok helyen olvastam, hogy ott a képek és profilok többsége nem valódi, vagy kalandot keresnek az emberek. Ezeken a lehetőségeken kívül mást nem találtam, ebben a korban már általában családosak az emberek, ha viszont nem, az mindenkinek gyanús. Én harmincéves vagyok, nincs gyerekem, nem voltam még házas, karriert építettem és biztos egzisztenciát szereztem az elmúlt években. Utóbbit nem nagyképűségből írtam le, hanem azért, mert munkával telt az időm nagy része. Érdekelne, hogy a hasonló korú egyedülálló emberek mit gondolnak a témáról, ők hol és hogyan ismerkednek?
2014. márc. 14. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel... Nekem valahogy az ismerkedés sosem ment, és ezért mindig a munkámba menekültem.


34/F

2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem is menekültem, csak sok volt és nem maradt másra időm mellette. Közben minden ismerősöm és barátom megházasodott.
2014. márc. 14. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:

A helyedben nem az internettel próbálkoznék, mert az körülbelül olyan, mintha lottóznál csukott szemmel!!!

Ha Nő lennék és ismerkedni szeretnék akkor igen is eljárnék szórakozni, de nem discoba mert annak semmi értelme!!! Feltéve hogy nem vagy híve a kóbor numeráknak.

Hogy állsz a páros táncokhoz? Lenne hozzá kedved? Szerintem a legjobb lehetőség, hogy kikapcsolódj és ismerkedj közben. Vannak élő zenekarok amik nagyon jó táncos zenéket játszanak, (Pedrofon,yes) érdemes elmenni a koncertjükre még ha nem is tudsz még táncolni. Ha más műfajt szeretsz,akkor pedig salsa ezerrel. :)

2014. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 25 éves nő vagyok.

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a 25-30 közötti férfiak legtöbbjének van párkapcsolatuk. Ráadásul egy normális szórakozóhely sincs, ahol a maradékkal lehetne ismerkedni...

2014. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem el kene menned szórakozni! De ha nem akarsz akkor ha bátor vagy akar étteremben, kávézóban vagy akar áruházban! Nézd hogy ki néz, ha mar valaki néz es feltűnően es ha neked is teszik akkor ülj le melle es beszélges vele :) ha meg nem vagy merész akkor járj el kondizni a fitt test az mindig jól jöhet es a konfiban biztos találsz valakit nem azt módom hogy hirtelen de egy idő után biztos! mikor mar az a valaki is régóta jár oda meg te is es látjátok egymást az a férfi biztos oda fog hozzad menni! ;)
2014. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Vannak swinger klubok is a világon...
2014. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Háromtól a széchenyiben vagyok keress meg :D
2014. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 20:49

A táncra már gondoltam, de csak olyan oldalakat találtam, ahol a feltöltött fotókon kilencven százalékban nők vannak, akik partner híján egymással táncoltak társastáncot. Ez nekem túl elkeseredett próbálkozásnak tűnt.

De köszönöm, megnézem amiket javasoltál.

2014. márc. 14. 20:54
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 20:50

Igen, sajnos én is ezt tapasztalom.

2014. márc. 14. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen adottságokkal bírsz, de ha van kedved a társas tánchoz akkor ne habozz, vágjál bele!!!

Kezdő társastáncot mindig lekéréssel tanítják, szóval felkérik a pasik a Nőket minden alkalommal....egy kis illemtan is becsúszik a dologba :)

A kubai salsa tanítás kicsit máshogy megy...ott rueda van, vagyis egy nagy körben állnak a párok és folytonos párcsere van, mindenki táncol mindenkivel. Gyors zene, vidám tánc és nagyon könnyű megtanulni!!!

Ha még bevállalósabb vagy és nem félsz egy hapsi közelségétől akkor Argentin Tangó vagy Afro sensualt javasolok(bachata,kizomba,Zouk). Ezek sokkal érzékibb táncok, nehezebb talán megtanulni, de ha sikerül nagyon fogod élvezni!

Remélem segítettem... :)

2014. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!