Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » S. O. S.! Sürgős! Ezt vehetem...

Prókátor kérdése:

S. O. S.! Sürgős! Ezt vehetem isten valós válaszának? Rágyújthatok?

Figyelt kérdés

Ma délután ellazult, mondhatni meditatív állapotban történt meg a következő eset: egy hang azt mondta, hogy megkaphatom a nyugodt és anyagilag stabil életet, ha … lemondok a szerelmemről. Majd a vége az lett, hogy nem kell a szerelmet sem feláldoznom, elég ha a cigarettáról mondok le, és ehez meg segítséget is kapok, nem fogom érezni a cigaretta utáni vágyat (aki valaha volt láncdohányos, csak az értheti hogy miről beszélek)

Azóta órák teltek el, és nem gyújtottam rá. Viszont most egyre jobban kezd hiányozni a cigaretta. Az is igaz, hogy a nyelvemen kevéssé érzem a hiányát, sokkal inkább a"szemem kívánja ", és egyáltalán a füstölés, a gyújtás hiányzik.

Hihetek ennek a hangnak? Lehetett ez isten szava? Ja és a másik, hogy arról volt szó, hogy még ma megláthatom ennek a segítségnnnnnnek a kezdetét, de eddig semmi.


2014. jún. 30. 18:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a normális válaszokat, a füvezősök meg mehetnek a fenébe.

De ezzel felvetődött egy újabb kérdés: nem, nem merültem bele az okkultizmusba, de az régóta érdekkelne, hogy isten akar-e és tud-e válaszolni a kérdéseimre egyértelműen, hallhatóan, vagy az ilyen és hasonló hangok mindig hazugságok?

2014. jún. 30. 22:17
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne gyújts rá!


Egyre kevésbé fog hiányozni, bár valamennyire még sokáig.

Viszont ha maradsz cigi nélkül, több örömet fox tudni szerezni a párodnak, kivált idõvel. Már, ha fiú vagy. Ha meg csaj vagy, több lesz az esélyed az egészséges babára. Szal mindenképp megéri.


Ha mindezt összeadod, az jön ki, hogy a hang mindenképp pozitív volt. Hisz végül a szerelemrõl nem kell lemondanod, sõt, mint mondtam, cigi nélkül "eredményesebb". :)

2014. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

" Isten akar-e és tud-e válaszolni a kérdéseimre"- Ő ítéli meg, hogy mi olyan fontos hogy azonnal válaszoljon, vagy egyáltalán válaszoljon...angyalt küld...

Saját szerény tapasztalatom szerint nekem még sose válaszolt, úgy értve, hogy kérdeztem volna valamit és arra jött volna válasz, azonnal.

Viszont szólt hozzám, amikor nem vártam...és válaszolt kérdésre napok múltán úgy, ahogy nem vártam....

"ilyen és hasonló hangok mindig hazugságok?"-ühüm, igen, balról mindig, jobbról gyakran megesik...

2014. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen normális válasz az, hogy te vagy orvosi eset vagy, vagy pedig más is volt a cigiben dohányon kívül. Lepontozhatsz, attól még ez az igazság. Lehet jönni vallás maszlaggal, meg megvilágosodással, de Istennek kisebb dolga is nagyobb annál, minthogy a Te önpusztításodat figyelgesse. Kicsit sokat képzelsz magadról, hogy te egy afféle Mózes vagy, akinek megnyilatkoza maga Isten. Ezzel akarsz menőzni az okkultista haverjaid előtt, te vizipipás?
2014. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%
Most komolyan, a kérdezőhöz hasonló emberek hogy a francba maradnak egyáltalán életben, amikor én teljesen normális és intelligens vagyok és mégis nehezen tudok boldogulni?
2014. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 KZitus ***** válasza:
Ha eddig nem gyújtottál rá, félig nyert ügyed van a "hangal" szemben?) sok sikert:)
2014. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#15 és #16

Hja, lesír a kommentjeitekből az inteligencia. Szinte süt! Annyira mint a jégkrém! Gondolhatnátok, hogy mekem is furcsa volt a dolog, eppen ezért voltam megzavarodva. Szerintem fogalomzavarban szenvedtek: az "inteligencia", és a "beképzeltség" nem szinonímák. Viszont rólatok csak az utóbbi kifelyezés jut az eszembe.



KZitus: ez egy kicsit megkevert:-) Mit is szerettél volna pontosan mondani? ;-)

2014. júl. 1. 19:02
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Pont te nevezel engem beképzeltnek, aki képes azt hinni, hogy Isten szóba áll vele pár szál cigi miatt?
2014. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!