Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi vallású emberek...

Jehova Tanúi vallású emberek mit dolgoznak, hogy ráérnek fél órát is állni a kapum előtt és várni hogy kimenjek? Ennyire jól megy nekik?

Figyelt kérdés
Más 12 órát dolgozik ők meg minden héten akár többszőr is ráérnek csöngetni...

2014. júl. 3. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudják, hogy te egy eltévedt bárány vagy.
2014. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondok jobbat. Ráérnek állni bibliát kínálgatni, téríteni reggel 7-kor mikor megyek az aluljáróban, és délután négykor is ugyanazok, akik reggel voltak ott :D
2014. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Meg kell nekik mondani, nem kell közvetítő ahhoz, hogy higgyünk Istenben.
2014. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 sandor76 ***** válasza:
31%

Az embertarsaik erdekeben teszik,nem pihennek munka utan,hanem kovetik Jezus parancsat amig van ra ido.

Jezus mindenkit hiv egy orok elet kilatasaval,es ezt igyekeznek elmondani,mi lenne a modja,hogy el is erjek az emberek.Mate,7;13-14.

"Menjetek be a szuk kapun;mert szeles es tagas az az ut,amely a pusztulasba visz,es sokan vannak akik azon mennek be;ellenben szuk az a kapu,es keskeny az az ut,amely az eletre visz,es kevesen vannak,akik megtalaljak"

2014. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szeressük egymást ***** válasza:
45%

Ne állj szóba velük mert hamis szekta. :-)


[link]


[link]

2014. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

A blogosok kérlek , elkeseredett emberkék. :( Nem lenne nekik muzály, de úgy látszik szükségük van rá .,..az ö dolguk, Te meg azt hiszel el ugye amit akarsz :)


Tudod dolgozunk, mi is. De szeretjük embertársainkat és át adjuk nekik a Biblia csodálatosan szép üzenetét. A világban sehol sem hallasz jó hírt, csak a sok gyilkosság, katasztrófa, önzés, csalás hazugság. Rengeteg gögös beképzelt ember van, akik nem hajlandók segíteni a másiknak. Ezért is hihetetlen sokszor az embereknek, hogy valakik a szabad idejükben igyekszenek segíteni embertársaiknak :)


Katy

2014. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de valaki leállíthatná őket. n tisztelem mások vallását, de elvárom, hogy ők is tartsák tiszteletben azt, amit én gondolok, s ne kelljen naponta 3x elhajtanom a fenébe.
2014. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Ők mást képzelnek munkának.

A halál után kapják a "fizetésüket". Csak nagyot koppanak, ha kiderül, hogy egy kamu cégnek dolgoztak.

2014. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
és miből élnek?
2014. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

valaki azt írja a "halál után kapják a fizetésüket"


Milyen fizetést? én gyermekkorom óta vagyok tanú, de soha az életemben ilyet én nem hallottam és nem olvastam a Bibliából.


Látod kedves kérdezö ez is az egyik oka annak, amiért a szabad idönket felhasználjuk arra is, hogy az embereknek akiket érdekel elvigyük a Biblia üzenetét. Hogy megtudják, hogy semmi halálon túli jutalom, hanem a földi örökéletet a földi paradicsomban fogja Isten megvalósítani. Ezt írja a Biblia , és Jézus Krisztus parancsa, hogy hirdetni kell az embereknek, hogy tudjanak döntést hozni.


....éppůgy mint Noé is hirdetett. Most mond, ha Téged kihagytak volna, és bekövetkezik elöbb az itélet ideje, az Armageddoni csata, nem mondanád, de hiszen nekem ezt senki sem mondta? Engem senki sem figyelmeztetett?!


Katy

2014. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!