Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények mi a véleményetek...

Keresztények mi a véleményetek az önkielégítésről?

Figyelt kérdés

És a házasság előtti szex?

Értelmes válaszokat szeretnék, és ne oltogassátok meg szidjátok egymást. Csak mert sok kérdésnél láttam ebben a témában hogy egyik leírja a véleményét a másik meg elhordja mindenfélének az előzőket.



2014. júl. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
43%
Ezek a kérdések más többször is voltak. Nem lehet rájuk tehát más válaszokat adni, mint azokat, amiket a múltkor. Keress vissza a topikokban.
2014. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
63%
Bűn ! Kéjencek nem öröklik Isten országát.Isten Szent és tőlünk is ezt várja el .Nem véletlenűl jelzi az ember szelleme ,hogy nem kéne csinálni.
2014. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

#1 de lehet mas valaszt adni ha valaki olyan ir aki az elozoekre nem valaszolt. Ha meg mar van ilyen kerdes linkeld be, en nem talaltam.

Bocsi hogy nincs ekezet mobilrol vagyok es ha ekezetet hasznalnek Ă­gy nĂŠzne ki mert az oldal nem jeleniti meg normalisan.

2014. júl. 4. 00:02
 4/62 anonim ***** válasza:
22%
Mindkettő bűn
2014. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
5%

nekem semmi bajom nincs vele,

meggyónod és kész...

2014. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Ha valaki szereti Istent megtartja az Ő parancsolatait .A pap nem tud feloldozni bűneid alól,Jézus egy életstílus nem vallás, képmutatás és nem bűnben lakozás.
2014. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
44%

".Nem véletlenűl jelzi az ember szelleme ,hogy nem kéne csinálni."


És ha nem jelzi?

2014. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
33%
Nem bűn. Egyikkel sem ártasz senkinek.
2014. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
45%
Hol van az megírva, uogy a házasság előtt nem lehet szex? Nincs ilyen a bibliában! Vagy egy egyházi +kiegészítés? Akkor Isten szava a szent, vagy amit az egyház azaz emberek alkottak? Hmmm? Nincs tíltva sehol! Kell, a szervezet is igényli. Ha meg nincs csak házasság után váltok? Vagy egy szar házasságban élve félrementek? Jajjmár! Aki ennyire vallásos az csem masztizott soha? Ugyan... Legalább ne hazudj! :D
2014. júl. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
0%
Minden bűn isten szemében.
2014. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!