Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eldöntöttem magam Isten és a...

Eldöntöttem magam Isten és a Római Katolikus Egyház mellet! Lent?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék keresztelkedni. Már jártam a plébánián és holnap kell bemennem újra. 1 éve tanulok hittant az iskolában(csak ötösöm volt belőle). Milyen kérdésekre számíthatok a Plébános úrtól?

2014. júl. 7. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl hogy tanultál-e hittant? ilyesmik -néhány felkészítő foglalkozásra kell majd menni, hogy tudatos legyen a lépésed.
2014. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan kérdések lesznek, hogy miért érzed úgy, hogy szeretnél megkeresztelkedni, mik a terveid, vallásos-e a családod, esetleg az, hogy az iskolában eddig mit tanultatok, tehát semmi vizsgáztatás nem lesz hittanból...

Felkészítésre ettől függetlenül szerintem járni kell majd,de nem lesz akadálya a keresztségnek.

2014. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!