Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti is láttátok már Jézust?

Ti is láttátok már Jézust?

Figyelt kérdés

Épp az ágyamban feküdtem és bűnös gondolatok jártak az eszemben, sőt, el is határoztam, hogy valami rosszat teszek, amit nem akarok leírni, ám az utolsó pillanatban, Ő közbelépett és azt mondta, ne tegyem.


Azonnal imádkozni kezdtem, hihetetlenül buzdító volt, de vannak kételyek bennem. Mi van, ha nem is Őt láttam. Mert hát nem azt mondja a Biblia a Máté 24:23-ban, hogy "ha valaki azt mondja: >>Íme, itt a Krisztus<<, ne higgyétek el"


Szóval akkor most lehet, hogy Sátán küldött nekem látomást? De akkor miért akarna lebeszélni a bűnről? Vagy csak blöffölt? Lehet, hogy dupla blöff? Teljesen összezavarodtam. Nektek volt hasonló élményetek?



2014. júl. 8. 13:21
1 2 3 4
 1/31 Komlós Henrietta ***** válasza:
66%
Azt mondod, láttad őt. Hogy nézett ki?
2014. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
Onnan ismered meg, hogy van egy nonfiguratív tetoválás a bal alkarján.
2014. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Szerintem könnyű különbséget tenni. Sátán soha nem fog a jóra ösztönözni. Ha bárki arra indít, hogy ne tedd a rosszat, az csak Isten küldötte lehet.


A Mt. 24:23 nem erről szól. Arról szól, hogy Sátán megpróbálja hamisítani Krisztust és a nevében rávenni az embereket a törvényszegésre.


Üdv. Péter

2014. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%

Nekem volt ,de én csak hangokat hallok.


Jézus ezt válaszolta amikor kételkedtem benne hogy ő beszél velem a gondolataimon keresztül.Azt mondta.


-Jó fa nem hozhat rossz gyümölcsöt.Rossz fa sem teremhet jó gyümölcsöt.

-Az ördög nem hasonlik meg önmagával.


Így tudtam hogy Jézus beszél velem ma is.Minden olyan kérdés amelyet feltettem neki ,(nem értettem a Bibliából)megértette velem gondolatban.

2014. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
34%

A múlkor a World Championship Poker egyik játékosa is Jesus (ejtsd: Heszusz, mert mexikói) volt.


Ja, hogy aaaaz. Kihívtama szellemírtókat és bezártáka antiproton-rácsos tárolójukba.

[link]

2014. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

Ui:

Ha Jézus benned van akkor a Lelked felismeri a gonoszt.Fáj a Lelked.Így amikor gonosz gondolatok járnak a fejedben lelkiismeret gyötör.Így felismered a bűnös kívánságokat.


A hang amely szólt:kérdeztem tőle hogy Jézus volt e ott.

-Én ott voltam látomásban .Én Jézus Krisztus a magasságosnak felkentje (Szentje) aki az atya jobbján ül.Figyelmeztetéseként szolgáljon minden olyan léleknek akikben a gonosz gondolatok megvannak.Nem hibázhat egyetlen egy lélek sem .A napok és az órák meg vannak számlálva.Készüljetek fel,mert akkor jön el annak az Ura amikor nem is gondolja.Ezért mindig legyetek készen.

2014. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

Szia!


Jézust láthattad. :) Szeretné, ha megtérnél és elfogadnád Őt Megváltódnak és életed Urává. Ehhez nem kell mást tenned, mint hinni Őbenne. :)

2014. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Hogy hogy nézett ki? Arca, akár a márványé, szeme, mint az élő tűz, szakálla, mint a legfennségesebb gyapjú. Egyáltalán nem tűnt ördöginek, épp ellenkezőleg, ha ránéztem, tudtam, hogy ez az ember akár a Sátánt is legyőzné. Erős, tekintélyes... isteni volt.

2014. júl. 8. 13:58
 9/31 anonim ***** válasza:
58%
Hát, nem tudom. Jézus nem nyitna rád maszturbálás közben. Nem lehet, hogy a kábeltévé szerelő volt?
2014. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%

Minden káromlás amely a Szentlélek ellen szól ,nem bocsáttatik meg!


Én a helyetekben meggondolnám kivel játszom...

2014. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!