Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények mi a véleményetek...

Keresztények mi a véleményetek az evolúcióról?

Figyelt kérdés

Még korábban feltettem egy kérdést ami a végén áttért az evolúció témájára, így eszembe jutott hogy kiírok erre egy külön kérdést mert ez is egy érdekes dolog.

Az előzmények itt olvashatóak akit érdekel: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__5..


Persze jöhetnek ettől teljesen külön válaszok is, mindenki véleményét várom.

És az előző kérdésemhez az evolúcióról írogatókat pedig kérem hogy jöjjenek át ide.


Lehet sorolni, cáfolni bizonyítékokat és erről szóló oldalakat linkelgetni, én nem pontozok le/fel senkit semmiért.



2014. júl. 10. 22:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
@Tom Benko és milyen az a szabadonébredő?
2014. júl. 13. 11:48
 32/35 Tom Benko ***** válasza:
A szabadonébredők.hu oldal, ahol mérhetetlen mennyiségű baromság olvasható.
2014. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Bocs, a legjobb minőségű kép amit találtam a google keresőben az ott volt. Hogy a tartalom elképesztően nagy baromság az egy dolog.
2014. júl. 15. 13:36
 34/35 anonim ***** válasza:

Még csillagozva se írhatok csúnyán, úgyhogy ezt nézzétek el:

Az lenne a legegyszerűbb, ha az emberek nem lennének ostobábbak annál, mint amennyire alapból azok, és felfognák, hogy a vallás nem létezik, nem valós! Ez az egész egy kitalált dolog. Ha én most azt vallom, hogy nagyanyám főztje jobb, mint a szomszédé, akkor vallásos vagyok? NEM!

Az egész vallás a buta emberek "csodaszere". Velük kezdődött, és most is csak ők vannak benne. Amikor a buta ember (igen, ezt mindig így fogom írni, mert nem tartom többre a vallásost) ahelyett, hogy elgondolkozna a saját problémáin, és azon tűnődne, hogy mit rontott el az életben, inkább egy olyan nem létező, megfoghatatlan, bizonyíthatatlan, dolog felé fordul, ami jó érzést kelt benne, mert úgy érzi, hogy nem ő a hibás a saját bűneiért, hanem más, egy nem létező 'valaki' akarta, hogy ő ilyen bűnöket éljen át. És ettől hopp, egyből jobb kedve lesz, ő nem hibás semmiért, a nem létező valaki úgyis megbocsát neki, akkor meg le van kakálva a többi. Senki másnak nem kell megfelelnem, csak annak, akit még életemben nem láttam, de rohadt sokat olvastam róla!


Hát NEM! Ez nem épeszű felfogás. Véletlenek vannak.. megjátszott, túlreagált dolgok vannak.. de egyik sem egy felsőbb hatalom művei!

Most komolyan milyen drog kell ahhoz, hogy valaki vallásos legyen? Kipróbálnám azért, hogy ha a vallásosok hisznek abban, ami nem létezik, akkor ha eléjük raknék egy üres tányért, hogy "nesze <indulatszó>, ezt edd meg, mert szerintem van benne kaja, én teszek rá, hogy szerinted nincs", akkor ez normális dolog lenne? Engem néznének hülyének, pedig csak ugyanazt csinálom, amit ők. Hiszek abban, ami nem létezik, hogy abban az üres tányérban van kaja.


Szóval ezt kéne megérteni az embereknek, hogy nem normális dolog, amit csinálnak, és felháborítónak tartom, hogy itt tart a mai világ. 21. század, és még mindig ekkora szerepe van a vallásnak. Rosszul érzem magamat a saját világomban, hánynom kell amiatt, hogy ilyen buta emberek lepik el a Földet, egy ilyen modern világban.


Oké, egyedül van valaki? Nincsenek barátai, egye-fene, beszélje meg ezt valakivel, akár létezik, akár nem, akárminek is hívja, biztos jól esik elmondani ezeket a dolgokat valakinek. De ne vigye túlzásba az imádatával, mert ettől csak szánalmasabb lesz..attól meg még inkább, hogy a vallásos csoportok pont azért jöttek létre, hogy többen kiálljanak a saját hülyeségük mellett.

De ne akarja nekem senki bemagyarázni azt, hogy létezik valami, ami rohadtul nem létezik. Majd akkor elhiszem, ha látom..jaa, hogy őt nem lehet látni...hmm...ez érdekes..szellem vallás vajon létezik? Azokról már több képet láttam...

2014. júl. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Új vallásom neve, mától: magyar realikus
2014. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!